(۰۲۱)77033026-24
۰۹۰۲- ۳۳۵۶۳۸۸
همه روزه از ساعت 9الی 19
پاسخگویی تلفنی 24 ساعته

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

از اقدامات بهداشتی پیشگیرانه چه می دانید؟

آیا از اهمیت اقدامات بهداشتی پیشگیرانه مطلع هستید؟

در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با اهمیت ، اقدامات بهداشتی پیشگیرانه و فواید آن آشنا سازیم.

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه  Preventive healthcare

پزشكى پيشگيرى يا اقدامات بهداشتى سطح اول به اقدامات ازمايشگاهى و پاراكلينيكى گفته مى شود كه براى افراد در گروه هاى سنى و جنسى مختلف انجام مى شود تا:

  • آنان را از ابتلا به بيماربهاى خاص حفظ كند(مانند واكسيناسيون) .اطلاع سازی  ازاحتمال ابتلا به بيمارى های خاص  (مثلا شانس ابتلا به بيمارى ديابت)
اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

در اين راستا امروزه طب پيشگيرى با انجام مطالعات گسترده به دنبال يافتن علائم هشدار دهنده و وسايل و امكانات تشخيصى پيشرفته براى تشخيص به موقع بيماري ها مى باشد.

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه از جمله مواردی است که مرکزپزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

 اینستاگرام

درحال حاضر بسيارى از سرطان ها اگر به موقع تشخيص داده شوند به طور كامل قابل علاج هستند و اين درحالى است كه بسيارى از روشهاى غربالگرى ارزان و به سهولت دردسترس قرار مى گيرند.

در سراسر دنيا بيمه هاى درمانى ، اقدامات بهداشتی پیشگیرانه را مورد حمايت قرار مى دهند و هزينه آنها را تامين مى كنند. زيرا نه تنها تشخيص به مو قع بيماري ها باعث درمان قطعى آن ها مى شود ، بلكه باعث كاهش واقعى هزينه درمان مى شود.

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

اقدامات بهداشتى پيشگيرانه

فواید  اقدامات بهداشتی پیشگیرانه 

در اين مركز به درخواست شما عزيزان ، پزشكان مابه منزل شما مى آيند و شما و افراد خانواده را ويزيت مى كنند. براى يكايك افراد خانواده پرونده پزشكى تشكيل مى شود.  از آن پس شما عضوى از اعضاى خانواده بزرگ طبيب اول مى شويد.

براى هر يك از اعضاى خانواده بر اساس شرح حال و سن و سال ؛ اقدامات تشخيصى لازم انجام مى شود ، نتيجه آزمايشات مورد تجزيه و تحليل قرار مى گيرد و در صورت لزوم به سرويس تخصصى مربوطه ارجاع مى شود به اين طريق شما مرتبا و با فواصل منطقى و علمى از نظر بيماري ها مورد پايش قرار مى گيريد و نگرانى از بابت سلامت خود و عزيزانتان نخواهيد داشت.

  • مهم تر آنكه به درستى از مشاوره ى افراد آگاه و متخصص برخوردار مى شويد و نيازى به صرف وقت و هزينه بى مورد وتردد در شهر شلوغ و پرترافيك تهران نخواهيد داشت.
  • لازم به ذكر است كه تصميم گيرى براى نوع و دفعات آزمايشات صرفا بر اساس دستورالعملهاى علمى سازمان جهانى بهداشت وانجمن هاى علمى معتبر دنيا خواهد بود و به هيچ عنوان سليقه اى اعمال نظر نمى شود.

طبيب اول اميدوار است كه با پياده سازى اين طرح، بخش بزرگى از مشكلات بهداشتى كشور را حل كند و ضمن انكه مفتخر است كه اولين و منحصر به فردترين مركز پايش سلامتى در منزل است ، مراتب آسايش و رفاه هر چه بيشتر همشهريانمان را فراهم سازد.

پاسخ

2 × 3 =