(۰۲۱)77033026-24
۰۹۰۲- ۳۳۵۶۳۸۸
همه روزه از ساعت 9الی 19
پاسخگویی تلفنی 24 ساعته

خدمات پرستاری در شرق تهران

خدمات پرستاری در شرق تهران

خدمات پرستاری طبیب اول در شرق تهران با هزینه های بسیار به صرفه و با حفظ کیفیت جایگزین مراقبت های روزمره بیمارستانی کرده است .

خدمات درمانی طبیب اول در بیمارستان و خانه بهترین همراه و حامی بیماران منطبق بر خواست ونیاز هر بیمار آسایش بیشتری را برای بیماران به همراه دارد و برای بیمارانی که شرایط بستری در منزل را دارند با ارائه خدمات درمانی ومراقبتی هم کیفیت با بیمارستان آسایش و آرامش بیمار و همراهانش را فراهم می کند .

افزایش کیفیت و سرعت ارئه خدمات درمانی به بیمار کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح رضایتمندی و آرامش خاطر بیمار و همراهان از مهمترین اهداف طبیب اول و تجربه نوینی از ارئه خدمات درمانی و سلامتی می باشد .

پرستاری و مراقبت طبیب اول

طبیب اول مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با همکاری پزشکان و کادر درمانی بیمارستان های درجه یک تهران خدمات زیر را ارائه می دهد :

تشخیص ، درمان ، مراقبت و بهبودی مهمترین نیاز های یک بیمار است و طبیب اول بهترین یار و همراه بیمار با استفاده از مجرب ترین کادر پرستاری ، کمک بهیاری و مراقبتی منطبق با دستورات پزشک  و خواست و نیاز هر بیمار ، ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد درمانی  سطح مراقبت و درمان بیماران را در منزل همتراز با بیمارستان نموده و با آموزش های لازم به بیمار و همراهانش در منزل فشار و تنش های روحی بیمار و همراهانش را کم می کند و آرامش و آسایش خاطر را به بیمار و خانواده اش هدیه می کند.

عکس خدمات پرستاری در شرق تهران

عکس خدمات پرستاری در شرق تهران

دسترسی به طبیب اول

برای درخواست و استفاده از خدمات طبیب اول می توان به آدرس اینترنتی :

www. tabibeaval.com

مراجعه کرده یا با شماره های : , ۲۴  ۷۷۰۳۳۰۲۶ ۰۲۱ ، ۰۹۰۲۳۳۵۶۳۸۸

به صورت شبانه روزی تماس گرفت و برای آشنایی حضوری با خدمات طبیب اول به آدرس :

تهران ، خیابان مدنی ، بالاتر از مترو سبلان ( روبروی بانک ملت ) ،  پلاک ۱۰۳۴ ،  طبقه سوم ، واحد ۵

مراجعه کرده و تجربه آسایش و افزایش کیفیت  درمان را در روزهای  سخت بیماری به دست آورد .

نمونه خدمات طبیب اول

ویزیت پزشک ، نمونه گیری آزمایش خون با ارسال جواب آزمایش ، تزریقات ، وصل سرم ، سونداژ ادراری و معده ، فیزیو تراپی ، مراقبت از بیماران و سالمندان ، پانسمان و درمان زخم های بستر و دیابتی ، انجام نوار قلب ، انجام رادیولوژی ، سونوگرافی و اکوکاردیو گرافی ، مشاوره تغذیه ، مشاوره روانشناسی ، آموزش اندازه گیری فشار خون ، تزریق انسولین و مراقبت از بیماران نیازمند مراقبت ویژه با حضور پرستار مجرب و دستگاه های لازم .

برای تجربه پرستاری و کمک های پزشکی بدون دغدغه و گذراندن راحت تر دوران نقاهت بعد از بیماری به موسسه طبیب اول اعتماد کرده و ضمن صرفه جویی در وقت ، آسایش بیشتر را تجربه کنید .

 پرستاری در منزل طبیب اول  ، با دارا بودن  کادر درمانی و پرستاران حرفه ای و مجرب می تواند، اقدامات درمانی و پرستاری را در منزل برای شما و عزیزانتان با مجهزترین دستگاه های پزشکی و درمانی، انجام دهد.  

به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۰۲۱۷۷۰۳۳۰۲۴۰

  اینستاگرام

 

برای دریافت آموزش های اولیه در زمینه هایی مانند تزریق انسولین و گرفتن فشار خون می توانید به سایت طبیب اول مراجعه کرده و از مقالات ارائه شده استفاده نمایید .

پاسخ

یک × 5 =