(۰۲۱)77033026-24
۰۹۰۲- ۳۳۵۶۳۸۸
همه روزه از ساعت 9الی 19
پاسخگویی تلفنی 24 ساعته

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری

با توجه به شرایط زندگی در جوامع امروزی گروه کثیری از مردم امروزه نیاز به بهره مندی از خدمات پرستاری در منزل می باشند. نگهداری و مراقبت از بیماران یا افراد ناتوان جسمی همیشه دغدغه ای برای خانواده و اطرافیان آن ها بوده است.

با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی اهمیت خدمات پرستاری بپردازیم.

نکات مهم در خدمات پرستاری

در مواردی برای مراقبت و ارائه خدمات پرستاری به بیماران در منزل نیاز به موارد تخصصی می باشد که اعضای خانواده به تنهایی قادر به انجام آن ها نیستند.

خدمات پرستاری در منزل از جمله مواردی است که مرکز پزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

کانال  اینستاگرام

بطور مثال مراقبت هایی نیاز به دانش و تخصص دارند که پاره ای از این موارد عبارتند از:

 • تزریق آمپول
 • مراقبت های بالینی
 • تعویض پانسمان
 • کنترل و چک کردن علائم حیاتی

برای اعمال موارد بالا نیاز است تا فردی متخصص و کارآزموده از بیمار مراقبت کند و خدمات پرستاری را ارائه دهد.

موارد نامطلوبی همچون ترافیک و ازدحام خیابان های شهر ، بالا بودن هزینه و مهم تر از همه مسائل و مشکلات مربوط به جابجا کردن بیمار از نقطه ای به نقطه ی دیگر ، سبب می شود تا بیمار برای مراجعه به مراکز درمانی دچار مشکل شود.

حتی بیمارانی وجود دارند که بمدت مشخصی در بیمارستان ها مراحل درمانی خود را طی کرده اند و بعد از ترخیص شدن نیز نیازمند مراقبت و نگهداری های تخصصی در منزل می باشند. معمولا اعضای خانواده به جهت مشغله ی کاری نمی توانند به نحو درست و باکیفت از این بیماران نگهداری و مراقبت کنند. به همین منظور نیاز به خدمات پرستاری در جامعه ی امروزی بیش از قبل نیاز می شود.

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد مراقبت از بیماران نیاز به دانش و تخصص می باشد که این نکته باعث شده است که مراقبت از این افراد را به عهده ی پرستارانی مجرب و حرفه ای سپرد.

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری

مزایای خدمات پرستاری در منزل

 • بیمارانی که مبتلا به بیماری های مزمن می باشند معمولا به مدت طولانی در بیمارستان تحت مراقبت قرار نمی گیرند و باید ادامه ی درمان خود را در منزل سپری کنند. ارائه ی خدمات پرستاری مناسب به این افراد سبب می شود که نیاز به مراجعه ی متوالی و دشوار به مراکز درمانی برای این بیماران از بین رود.
 • لازم به ذکر است با تصویب مصوبه هیات دولت در خصوص خدمات پرستاری در منزل ، این امر تحولی شگرف و چشمگیری را در عرصه ی مراقبت و نگهداری از بیماران ایجاد کرده است.

در این راستا موسسه ی خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول دارای کادری مجرب و حرفه ای در جهت ارائه ی خدمات پرستاری مطلوب و با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

 • از مزایای دیگر خدمات پرستاری در منزل می توان به این نکته ی مهم اشاره کرد که پرستاری و مراقبت در منزل هزینه های کمتری نسبت به مراقبت در مراکز درمانی و بیمارستانی ، را به بیمار و خانواده ی او تحمیل می کند.
 • با سپردن بیماران به پرستاران و مراقبین مجرب و آکادمیک خانواده ها با آرامش خاطر بیشتری به مشغله های خود رسیدگی می کنند و نگرانی بابت نگهداری از بیماران و عزیزان خود ندارند.

One thought on “خدمات پرستاری

 1. نظامی نسترن - آذر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۰۷ ب.ظ

  خیلی مقالتونو دوس داشتم ، واقعا پرستاری در منزل نیاز خیلی از خانواده هاس. من یه دختر ۲۵ سالم که مادرم آلزایمر داره و باهم زندگی میکنیم. تایمایی که سرکارم همش استرسشو دارم که داروهاش رو بموقع مصرف می کنه یا نه؟

  پاسخ

پاسخ

15 + دو =