(۰۲۱)77033026-24
۰۹۰۲- ۳۳۵۶۳۸۸
همه روزه از ساعت 9الی 19
پاسخگویی تلفنی 24 ساعته

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟

با خواندن این مقاله به مزایای فیزیوتراپی در منزل پی ببرید.

امروزه فیزیوتراپی در منزل مزایای زیادی را شامل حال افراد مختلف جامعه کرده است. همانطور که می دانید فیزیوتراپی نقش بسزایی در تقویت دامنه ی حرکتی مفاصل و توان بخشی آن ها برعهده دارد. بسیاری از افراد بنا به بیماری های خاص ، مشکلات اسکلتی ، اختلالات ماهیچه ای و… نیاز به فیزیوتراپی و انجام نرمش های مخصوص دارند.

اهمیت فیزیوتراپی در درمان

نرمش های مخصوص فیزیوتراپی از جمله حرکات ورزشی و فیزیکی می باشد ، که تاثیر مهمی در تسکین درد عضلانی و ارتقا دامنه ی حرکتی مفاصل دارد. اغلب افراد مبتلا به بیماری های مفصلی و استخوانی ، در پروسه ی درمانی خود ، نیاز به انجام فیزیوتراپی تحت نظر متخصص فیزیوتراپ هستند ،  تا روند بهبودی خود را با سرعت بیشتری طی کنند و سلامت خود را بازگردانند.

فیزیوتراپی در منزل از جمله مواردی است که مرکز پزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

کانال  اینستاگرام

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اهمیت فیزیوتراپی در درمان بیماری های مفصلی ، به مقاله ی فواید فیزیوتراپی مراجعه نمایید.

چرا فیزیوتراپی در منزل از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

حال در نظر داشته باشید مراکز درمانی بعلت حجم بالای بیمار و کم بودن متخصص فیزیوتراپ ، قادر به ارائه خدمات باکیفیت به افراد نیستند. علاوه بر این افرادی وجود دارند که توانایی مراجعه به مراکز درمانی و پرداخت هزینه های زیاد را ندارند.

همچنین صف های طولانی نوبت دهی و ترافیک های شهری از معضلاتی است که گریبان اکثر بیماران متقاضی فیزیوتراپی را گرفته است. بنابراین طبق تدابیر درمانی، امروزه فیزیوتراپی در منزل راهکاری موثر و مفید در عرصه ی خدمات رسانی به افراد جامعه می باشد.

در راستای ارائه ی خدمات باکیفیت ، مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول ، کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته ای را بکار گرفته است تا رضایت و آرامش خاطر شما عزیزان را فراهم سازد.

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

مزایای فیزیوتراپی در منزل

بسیاری از متقاضیان انجام فیزیوتراپی، بانوانی هستند که درخواست انجام فیزیوتراپی توسط خانم دارند. بنابراین شما عزیزان در زمان هماهنگی برای فیزیوتراپی در منزل می توانید جنسیت درخواستی فیزیوتراپیست خود را نیز، مطرح کنید.

همچنین اشخاصی که جراحی های سنگین مفصلی داشته اند و برای رفتن به مراکز درمانی و انجام فیزیوتراپی متحمل مشکلات متعددی هستند می توانند از مزایای قابل توجه فیزیوتراپی در منزل برخوردار شوند.

تمرین درمانی در منزل

تمرین درمانی در حیطه ی فیزیوتراپی در منزل ، امری شایع و مهم می باشد. انجام حرکات ورزشی و درمانی ، تاثیر بسزایی در تقویت دامنه ی حرکتی عضلات و بازتوانی آن ها دارد. فیزیوتراپ به فرد کمک می کند تا این تمرینات ورزشی را بصورت درست انجام دهد و بهبود یابد.

One thought on “فیزیوتراپی در منزل

  1. نازگل زهرا - آذر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ

    سلام شما برای ۸ جلسه فیزیوتراپی یه دختر ۲۲ ساله که ۱ ماه و نیمه زانوشو عمل کرده چقدر هزینه میگیرید؟ خونمون محدوده ی شهرک هما تو اشرفی اصفهانیه

    پاسخ

پاسخ

پانزده − چهار =