معرفی با شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران - طبیب اول


آشنایی با شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران | طبیب اول

شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران خدمات مختلف بالینی را به بیماران ارائه می کند. بی شک این اتفاق برای همه ما رخ می دهد که یکی از عزیزانمان دچار بیماری شود. در این زمان، نیاز به مراقبت دلسوزانه از بیمار در منزل یا بیمارستان توسط خانواده و اطرافیان مطرح می شود.
برخی از افراد به دلایل گوناگون ترجیح می دهند تا بیمارشان در منزل تحت پرستاری و مراقبت قرار گیرد.
این در حالی است که مراقبت از بیمار در منزل، نیازمند تجربه و دانش کافی در این زمینه است. به همین علت، در انتخاب پرستار باید تجربه و کاردانی این شخص جزء اولویت های اصلی خانواده بیمار باشد.
برای استفاده از خدمات پرستاری بی نقص در منزل، مراجعه به مراکز تخصصی و معتبر بهترین گزینه خواهد بود. چرا که پرستاران حرفه ای مراکز تخصصی، با صبر و حوصله از بیمار شما در منزل مراقبت خواهند کرد.

لطفاً جهت بهره مندی از مقاله ذیل، دقایقی با ما همراه باشید

پرستار در منزل چه وظایف و مسئولیت هایی دارد؟

پرستاران خبره شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران وظایف متعددی را بر عهده دارند. این افراد تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای جسمی و روانی بیماران خود به کار می گیرند. اما برای آشنایی بهتر، در ادامه شما را با برخی از وظایف و ویژگی های بهترین پرستار در منزل آشنا می کنیم:

مسئولیت پذیر بودن

پرستار حرفه ای باید برای بهداشت فردی و مراقبت از وضعیت بیمار، برنامه منظم داشته باشد. این برنامه نشانگر حس مسئولیت پذیری بالای پرستار است.

منظم و دقیق بودن

پرستار کار بلد باید به تغذیه، انواع مراقبت ها و تزریقات بیمار، تسلط کامل داشته باشد. اینکه کدام برنامه مراقبتی بیمار در چه ساعتی انجام شود، به نظم و دقت پرستار بستگی دارد.

محتاط و حساس بودن

نگهداری و مراقبت از بیمار به منظور عدم ایجاد زخم بستر، از وظایف مهم و خطیر پرستار است. همچنین درمان زخم دیابت در بیماران مبتلا به قند خون نیز به تجربه کافی پرستار نیاز دارد. ضمناً پرستار باید مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک را به صورت منظم تحت نظر داشته باشد.

برخورداری از صبر و شکیبایی

پرستاران شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران از حوصله کافی برای مراقبت از بیمار در منزل برخوردارند. همین امر سبب می شود تا بیمار احساس آرامش کرده و از اعتماد به نفس کافی برخوردار باشد.

مراقبت همه جانبه از بیمار

پرستار حرفه ای باید به بهداشت جسمی و روانی بیمار توجه داشته باشد. همچنین پرستار باید بتواند توصیه های لازم برای انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار را انجام دهد. ضمناً پرستار موظف است به بیمار برای جابجایی و حرکت کمک کند.

ویژگی های پرستار خوب چیست؟

پرستاری از بیمار در منزل، از جنبه های ارزشمند پرستاری به شمار می رود. وجود پرستار در منزل موجب می شود تا بیمار با آرامش بیشتری استراحت کند. آشنا بودن محیط منزل برای بیمار و نزدیک بودن به خانواده، حس آرامش بیشتری را برای بیمار ایجاد می نماید.

از این رو برخی از پرستاران به شکل خاص و ویژه، به عنوان پرستار خانگی آموزش می بینند.
این افراد موظفند علاوه بر انجام امور درمانی بیمار، به صورت شبانه روزی یا در ساعاتی از شبانه روز بر بالین او حضور داشته باشند.

در ضمن یکی از خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران ارائه خدمات در زمینه نگهداری از کودک است.
پرستار کودک وظیفه دارد در کنار مراقبت از کودک، به انجام تکالیف او نیز رسیدگی کند. پرستار کار بلد و مجرب باید مسئولیت پذیر و مهربان باشد.

به طور کلی، پرستار زمان زیادی را برای مراقبت از افراد سالخورده و بیمار و یا کودکان صرف می کند. از این رو دلسوز و صبور بودن پرستار، از اهمیت بسیاری برخوردار است.
در این میان مقابله با بیماری های صعب العلاج، استرس زیادی را به پرستار بیمار وارد می کند. بنابراین یک پرستار کار بلد حتماً باید بتواند با شفقت و بدون استرس، در کنار بیمار حضور داشته باشد.

شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران | طبیب اول
ویژگی های پرستار خوب – طبیب اول

استفاده از خدمات پرستار در منزل چه مزایایی دارد؟

مزایای متعدد کمک گرفتن از خدمات پرستاری در منزل، موجب توجه بیشتر خانواده ها به این خدمات شده است.
این مزایا به شرح زیر هستند:

سرعت یافتن روند درمان

با مرخص شدن بیمار از بیمارستان، تخت او آزاد شده و در اختیار بیماران دیگر قرار می گیرد. با در نظر گرفتن شلوغی بیمارستان و کمبود تخت های بیمارستانی، نگهداری از بیمار در منزل اهمیت می یابد. شما می توانید در منزل، پرستار حرفه ای را برای مراقبت تخصصی از بیمار خود در اختیار داشته باشید.
برای این منظور، مراجعه به شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. توجه کنید که سرعت بهبودی بیمار، زمانی که در خانه نگهداری می شود، به مراتب بیشتر از بستری شدن در بیمارستان است.

مراقبت تخصصی

معمولاً بیماری هایی که افراد را درگیر می کنند، به دو صورت حاد یا مزمن به وجود می آیند. هر کدام از انواع بیماری ها به مراقبت های خاص خود نیاز دارند.
گذشته از این موارد، مصرف داروها، تغذیه بیمار، انجام تزریقات و پانسمان امور تخصصی هستند. از این رو برای انجام تمام این فرآیندها، لازم است از افراد باتجربه و کار بلد استفاده کنید.

صرفه جویی در هزینه ها

با بستری شدن بیمار، خانواده و اطرافیان او درگیر مراقبت و پرستاری از بیمار می شوند. به همین سبب زمان و هزینه برای رفت و آمد به بیمارستان، از چالش های بزرگ اطرافیان بیمار به شمار می رود. در حالی که وجود پرستار در منزل تا حدود زیادی هزینه ها را برای اطرافیان بیمار، کاهش می دهد.

ارتقای کیفیت پرستاری از بیمار

استفاده از خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران موجب بالا رفتن کیفیت پرستاری از بیمار می شود. چرا که خدمات پرستاری در منزل با توجه به شرایط و نیازهای بیمار برنامه ریزی می گردد.

شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران | طبیب اول
مزایای استفاده از خدمات پرستار در منزل توسط طبیب اول

پیشنهاد ما به شما عزیزان

برای استخدام پرستار نیمه وقت یا تمام وقت، از طریق مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات پرستاری اقدام کنید.
این مراکز تحت نظر وزارت بهداشت مشغول فعالیت می باشند. پس از یافتن مراکز تخصصی می توانید خدمات آنها را با یکدیگر مقایسه و بهترین مرکز را انتخاب کنید.

مرکز تخصصی طبیب اول، جزو شناخته شده ترین مراکز ارائه دهنده خدمات متنوع پرستاری محسوب می شود. این مرکز تخصصی، بهترین و زبده ترین پرستاران و کادر درمانی را در اختیار دارد.
شما می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه حرفه ای، با انواع خدمات ارائه شده توسط این مرکز آشنا شوید. کادر حرفه ای طبیب اول، با انواع مراقبت از بیماران، افراد سالمند و کودکان به خوبی آشنا هستند. با توجه به این گفته ها، طبیب اول به عنوان شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران شناخته می شود.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه طبیب اول

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =