خدمات پزشکی در منزل شرق تهران | طبیب اول

بهترین خدمات پزشکی در منزل در تمام نقاط تهران ، شرق ، غرب ، جنوب و شمال


بهترین خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

بسیاری از افراد ساکن شرق تهران به دنبال خدمات پزشکی در منزل شرق تهران می باشند. خوشبختانه امروزه مراکز معتبری برای خدمت رسانی پزشکی در منزل تاسیس شده اند، تا بیماران عزیز مراحل تشخیصی و یا درمانی خود را در منزل خود انجام دهند.

مشکل در تردد، اتلاف وقت و هزینه از جمله دلایلی می باشند که بیماران را برای مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی، درگیر می سازند. اکثر افرادی که نیاز به مراقبت های مخصوص پزشکی نیاز پیدا می کنند، سالمند و دارای بیماری های زمینه ای متفاوتی می باشند.

این افراد معمولاً توانایی لازم برای مراجعه ی به موقع و منظم به مراکز درمانی را ندارند. پس چه بهتر که تمامی اقدامات درمانی را در منزل خود و در محیطی امن و آرام انجام دهند!!!

شاید اگر پای صحبت یک فرد مسن بنشینید، از او بشنوید که تمایل به درمان در منزل خود را دارد تا اینکه در بیمارستان بستری شود. علاوه بر این بسیاری از افراد مسن به دلیل کهولت سن و خشکی مفاصل توانایی راه رفتن خود را تا حدود زیادی از دست داده اند، بنابراین انتقال این افراد به مراکز درمانی زحمت زیادی را بر دوش خانواده ی آن ها می اندازد.

موسسه پرستاری شرق تهران
موسسه پرستاری شرق تهران

تزریق در منزل شرق تهران

بسیاری از بیماران برای گذراندن روند درمان خود، نیاز به تزریق دارو و یا سرم های غذایی دارند. حال فردی را در نظر بگیرید که به دلیل شکستن پا بعد از تصادف و یا زمین گیر شدن و… توانایی لازم برای رفتن به بیمارستان و یا مراکز درمانی را ندارد. این فرد می تواند از مزایای تزریقات در منزل استفاده نماید.

طبیب اول، تمامی خدمات پزشکی و پرستاری را با اعزام کادر مجرب و آموزش دیده، برای شما عزیزان در منزل انجام می دهد. لازم به ذکر است تزریق هرگونه ماده ی دارویی به بدن نیاز به دقت و ظرافت دارد.

  • زیرا اگر محل تزریق و یا نحوه ی تزریق اشتباه انتخاب شود، ممکن است عوارض غیر قابل جبرانی مانند فلج شدن برای فرد ایجاد شود.

 پرستاری در منزل طبیب اول  ، با دارا بودن  کادر درمانی و پرستاران حرفه ای و مجرب می تواند، اقدامات درمانی و پرستاری را در منزل برای شما و عزیزانتان با مجهزترین دستگاه های پزشکی و درمانی، انجام دهد.  

به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۰۲۱۷۷۰۳۳۰۲۴۰

  اینستاگرام

خدمات پرستاری در منزل تهران

پرستاری و مراقبت از بیماران در منزل وظیفه ای بسیار مهم و حساس می باشد. زیرا فردی که بعنوان پرستار انتخاب می شود علاوه بر دانش پزشکی باید به گونه ای رفتار کند که فرد بیمار را از نظر روحی و همچنین آرامش ذهنی برای دریافت خدمات پرستاری، آماده کند.

زیرا همانطور که در مقاله ی پرستاری از سالمندان بیان شده است؛ نحوه ی برقراری ارتباط با بیمار از جمله راه های موثر در تقویت روحیه ی او می باشد و به این گونه فرد بهترین همکاری را برای روند درمان با پرستار خود دارد.

خدمات پزشکی در منزل شرق تهران - موسسه طبیب اول
خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

موسسه پرستاری شرق تهران

خدمات پرستاری در شرق تهران ، عنوان پرمخاطب و پرسرچ در بین افراد ساکن این نقطه از تهران می باشد. با جو اقتصادی حاکم بر جامعه اکثر اعضای خانواده در هر سنی مشغول به کار هستند. بنابراین فرصت نگهداری از اعضای مسن و یا بیمار را ندارند و زمان کمی برای مراقبت از آن ها دارند. بنابراین انتخاب پرستاری امین و مجرب می تواند کمبود وقت آن ها را جبران نماید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =