اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل | طبیب اول

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره دستگاه های اکسیژن ساز در تهران | طبیب اول


ارائه خدمات اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل | طبیب اول 

اگر در منزل از سالمندان و بیماران نیازمند به دستگاه اکسیژن نگهداری می کنید می توانید از خدمات اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل استفاده کنید.
دستگاه اکسیژن ساز یکی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی به شمار می رود. چرا که این دستگاه علاوه بر بیماران تنفسی، برای بیماران دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
عملکرد دستگاه اکسیژن ساز به صورتی است که ابتدا هوای موجود را فشرده می کند و گاز غنی از اکسیژن را برای بیمار فراهم می کند. این امر تأثیر زیادی در بهبود وضعیت سلامتی بیماران دارد.

اگر درصدد اجاره اینگونه دستگاه هستید، تنها کافی است با کارشناسان ما در مرکز پزشکی و پرستاری طبیب اول تماس گرفته و پروسه اجاره دستگاه اکسیژن ساز را در اسرع وقت انجام دهید. این اطمینان را داشته باشید که دستگاه اکسیژن ساز در کوتاه ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد.

مزایای استفاده از دستگاه اکسیژن

بسیاری از بیماران پس از اتمام مدت بستری نیز به استفاده از اکسیژن خالص نیاز دارند. بنابراین این دستگاه امکان تولید اکسیژن خالص و رفع نیاز بیمار در محیط منزل را فراهم می کند.
در واقع با اجاره دستگاه اکسیژن ساز از طبیب اول می توانید از بیمار در فضای آرام و دلگرم کننده منزل نگهداری کنید. این امر در افزایش روحیه و بهبود سریع بیمار نقش مؤثری دارد.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز، امکان تولید اکسیژن مورد نیاز بیمار بدون نیاز به صرف هزینه گزاف برای خرید این دستگاه را فراهم می کند.
از دیگر مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. تولید اکسیژن خالص به طور مداوم و در مواقع نیاز بیمار
  2. کنترل میزان رطوبت اکسیژن توسط دستگاه
  3. تولید اکسیژن بهداشتی و استریل توسط فیلترینگ ضد میکروب
  4. کاهش خطر ابتلا به عفونت مجاری تنفسی
  5. عدم احتمال انفجار سیلندر اکسیژن
  6. قابلیت شارژ در صورت استفاده از دستگاه اکسیژن همراه
  7. و …

هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در هزینه دستگاه، حجم این دستگاه می باشد.
دستگاه اکسیژن ساز معمولاً در حجم های ۵، ۸ و ۱۰ لیتری تولید می شود. بنابراین هر کدام از حجم های این دستگاه با تعرفه مشخصی اجاره داده می شوند.
علاوه بر حجم دستگاه اکسیژن ساز، نسخه بیمار، مدل دستگاه و سطح اکسیژن مورد نیاز بیمار نیز در تعیین هزینه اجاره این دستگاه تأثیرگذار هستند. لذا توصیه می شود برای اطلاع از هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز، با مشاوران مرکز خدمات پزشکی طبیب اول تماس گرفته و به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز با کمترین قیمت | طبیب اول
مرکز انواع دستگاه های اکسیژن ساز جدید و قدیمی با قیمت های خوب در تهران | طبیب اول

پیشنهاد ما به سروران گرامی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل از خدماتی است که در طبیب اول با هزینه بسیار مناسب ارائه می دهد. ما در این مرکز تخصصی علاوه بر اجاره دستگاه اکسیژن ساز، خدمات مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته را نیز به صورت رایگان به متقاضیان عزیز عرضه می کنیم. بنابراین شما عزیزان می توانید به منظور بهره مندی از دستگاه اکسیژن ساز، از طریق پل های ارتباطی درج شده با مشاوران ما تماس بگیرید.  پس از کسب اطلاعات لازم در این زمینه نیز نسبت به اجاره این دستگاه در حجم مشخص و مطابق با نسخه تجویز شده، از طبیب اول اقدام فرمایید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸