اجاره دستگاه ساکشن در منزل | طبیب اول

مرکز فروش و اجاره دستگاه های ساکشن جدید روز | طبیب اول


اجاره دستگاه ساکشن در منزل | طبیب اول

اجاره دستگاه ساکشن در منزل یکی خدمات ویژه و مفید برای بیماران ریوی به شمار می آید. زیرا بیمارانی که دارای ترشح و تجمع عفونت و خون در ریه بوده و توانای دفع این مواد را ندارند و احتمال خفگی در این بیماران، بسیار بالا می باشد باید از دستگاه ساکشن استفاده کنند.
در صورتی که از بیماران ریوی در منزل نگهداری می کنید، می توانید از خدمات اجاره دستگاه ساکشن که توسط مجموعه تخصصی طبیب اول ارائه می شود استفاده کنید.
طبیب اول به عنوان بهترین و جامع ترین مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل، انواع دستگاه ساکشن را در اختیارتان قرار خواهد داد. این امر در سهولت نگهداری از بیماران در منزل و کمک به بهبود سریع آنها نقش مؤثری دارد.

اهمیت اجاره دستگاه ساکشن در منزل

نگهداری بیمار در منزل از اموری است که به یادگیری و آموزش های لازم نیاز دارد. البته علاوه بر یادگیری نکات نگهداری بیمار، لازم است تا از تجهیزات و امکانات مورد نیاز نیز استفاده نمایید. بنابراین اگر در زمینه کار با دستگاه ساکشن نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما در طبیب اول اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

معمولاً بسیاری از افراد تمایل دارند تا از بیماران ریوی در منزل نگهداری کنند. چرا که محیط بیمارستان آلوده بوده و هزینه های گزافی برای درمان بیمار دریافت می کند. بنابراین امکان دارد هزینه های بالا و جو آلوده بیمارستان، مشکلات مالی و روانی بسیاری برای بیمار و همراهان او ایجاد نماید.
این در حالی است که با اجاره دستگاه ساکشن در منزل از طبیب اول می توانید بار روانی بستری شدن بیمار در بیمارستان را کاهش دهید. همچنین از بیمار خود در محیط امن و پر آرامش منزل نگهداری کنید. علاوه بر آن، با اجاره دستگاه ساکشن، در هزینه های نگهداری از بیمار ریوی نیز صرفه جویی قابل توجهی خواهید داشت.

کاربرد دستگاه ساکشن

معمولاً استفاده از دستگاه ساکشن توسط پزشک برای بیماران دارای مشکلات تنفسی تجویز می گردد. اما در حالت کلی، افرادی که دارای سرفه های طولانی مدت همراه با خلط هستند باید از این تجهیزات استفاده نمایند.
البته در صورتی که بنا به تشخیص پزشک، ترشحات مشکوک در معده یا مجاری تنفسی دارید نیز  باید به مدت چند هفته از دستگاه ساکشن خانگی استفاده نمایید.
افرادی که دچار کاهش ظرفیت اکسیژن در ریه های خود هستند نیز می توانند با استفاده از دستگاه ساکشن به بهبود کامل دست یابند. در ضمن استفاده از دستگاه ساکشن در بیماران مبتلا به سرطان ریه نیز باعث خروج کامل ترشحات از مجاری تنفسی خواهد شد.

بهترین قیمت دستگاه های ساکشن مخصوص منازل | طبیب اول
اجاره دستگاه ساکشن کاربردی با کمترین هزینه | طبیب اول

پیشنهاد ما به سروران گرامی

اجاره دستگاه ساکشن در منزل از خدماتی است که در مرکز پزشکی و پرستاری طبیب اول و با هزینه بسیار مناسب ارائه می شود. از این رو با استفاده از این خدمت می توانید از بیماران خود در منزل و با آرامش بیشتری نگهداری نمایید.
ما در طبیب اول، بهترین و به روزترین تجهیزات ساکشن را در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهیم.
این تجهیزات دارای موتورهای بسیار قوی بوده و هرگونه مواد آلوده را از دهان و ریه های بیمار خارج می کنند.
در صورت نیاز، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره دستگاه ساکشن در تهران می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸