اجاره دستگاه الکتروشوک در منزل | طبیب اول

برترین مرکز اجاره دهنده بهترین دستگاه های الکتروشوک در تهران | طبیب اول


بهترین مرکز اجاره دهنده دستگاه الکتروشوک در منزل | طبیب اول

در صورتی که در منزل خود از بیمارانی که دارای مشکلات قلبی حاد هستند نگهداری می کنید می توانید از خدمات اجاره دستگاه الکتروشوک در منزل که توسط مرکز پزشکی و پرستاری در منزل طبیب اول ارائه می شود استفاده کنید.
دستگاه الکتروشوک یا دفیبریلاتور دستگاهی است که با ایجاد شوک الکتریکی پرانرژی در فرد دچار ایست قلبی، باعث تحرک دوباره قلب می شود.
این دستگاه معمولاً در بیماران مبتلا به آریتمی های قلبی که به دارو جواب نداده اند نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
از این رو دستگاه الکتروشوک با ایجاد شوک الکتریکی یا جریان الکتریکی قدرتمند، به عنوان یکی از مهم ترین بخش های نجات جان بیمار شناخته می شود.

دستگاه الکتروشوک توسط مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول در مدل های مختلف به متقاضیان اجاره داده می شود. پس در صورتی که از بیماران قلبی و عروقی در منزل خود نگهداری کرده و نگران بروز ایست قلبی در این افراد هستید می توانید از خدمات ما در مرکز طبیب اول بهره مند شوید.

مزایای اجاره دستگاه الکتروشوک در منزل

ما با توجه به نیاز بیماران و شرایط اطرافیان این افراد، اقدام به اجاره دستگاه الکتروشوک کرده ایم. پس با اجاره دستگاه الکتروشوک از طبیب اول، می توانید از مزیت های زیر بهرمند شوید:

ویژگی های خوب اجاره دستگاه الکتروشوک مخصوص منزل | طبیب اول
تهیه کاربردی ترین دستگاه های الکتروشوک با قیمت خوب | طبیب اول

عدم نیاز به خرید دستگاه الکتروشوک

با اجاره این دستگاه از طبیب اول، دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف برای خرید الکتروشوک نخواهید داشت.
در ضمن ما در مرکز خدمات پزشکی طبیب اول، بهترین و به روزترین تجهیزات دفیبریلاتور را اجاره می دهیم. از این رو با استفاده از خدمات طبیب اول، هیچ گونه نگرانی از بابت عدم بهبود بیمار نخواهید داشت.

سهولت در نگهداری از بیمار

از مزایای دیگر اجاره دستگاه الکتروشوک در منزل می توان به نگهداری از بیمار در محیط آرام منزل اشاره نمود.
همانطور که می دانید ایست قلبی از عوارضی است که به طور ناگهانی و در مدت زمان بسیار کوتاه اتفاق می افتد. بنابراین در صورتی که اقدامات درمانی به موقع و در اسرع وقت انجام نگیرند، احتمال فوت بیمار بسیار زیاد است. از این رو با استفاده از خدمات ما در طبیب اول و اجاره دستگاه دفیبریلاتور، خیالتان از بابت واکنش سریع به ایست قلبی راحت خواهد بود.

پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته

استفاده از دستگاه الکتروشوک نیازمند یادگیری آموزش های لازم می باشد. با توجه به این مسئله، کارشناسان ما در طبیب اول اطلاعات لازم در زمینه نحوه کار با دفیبریلاتور را به صورت رایگان در اختیارتان خواهند گذاشت. در ضمن در صورت نیاز می توانید از خدمات نصب دستگاه الکتروشوک توسط کارشناسان طبیب اول نیز بهره مند شوید.
ما در این مرکز، خدمات خود را با پشتیبانی ۲۴ ساعت را ارائه می دهیم. پس در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

اجاره دستگاه الکتروشوک در منزل به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته، خدمتی ویژه از مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول است.
در صورت اجاره دستگاه از این مرکز، تجهیزات مورد نظر در اسرع وقت به منزلتان ارسال خواهند شد.
اگر در زمینه اجاره دستگاه فشار خون، دفیبریلاتور، هولتر قلبی و … از طبیب اول نیز سؤالی دارید، می توانید از طریق پل های ارتباطی  درج شده با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸