نمونه گیری و آزمایش در منزل | طبیب اول

ارائه دهنده بهترین خدمات پزشکی و پرستاری در منزل


انجام نمونه گیری و آزمایش در منزل | طبیب اول

بدون شک نمونه گیری و آزمایش در منزل یکی از خدمات مهم و ضروری برای افرادی است که امکان مراجعه به آزمایشگاه را ندارند. این افراد می توانند با استفاده از خدمات مرکز درمانی معتبر، نسبت به انجام آزمایشات اختصاصی خود در منزل اقدام نمایید.

توصیه می شود در صورتی که به خدمات نمونه گیری و انجام آزمایشات خود در منزل نیاز دارید می توانید از خدمات طبیب اول استفاده کنید.
مرکز درمانی و ارائه خدمات پرستاری در منزل طبیب اول یکی از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری و پزشکی بوده و پروسه نمونه گیری را توسط کادر مجرب و دانش آموخته انجام می دهد. بنابراین از طریق تماس با مرکز تخصصی طبیب اول می توانید تقاضای اعزام تکنسین به منزل یا محل کار خود را برای انجام آزمایش و نمونه گیری داشته باشید. در ضمن از کیفیت خدمات ارائه شده و کسب نتایج مطمئن و بدون خطا از آزمایشات خود، مطمئن باشید.

خدمات نمونه گیری و آزمایشات تخصصی در منزل

ما در طبیب اول، با بهره مندی از پزشکان متخصص، امکان انجام انواع آزمایشات تخصصی را فراهم نموده ایم.
پروسه نمونه گیری توسط کادر طبیب اول به این صورت است که ابتدا متخصصان را برای نمونه گیری به آدرس داده شده اعزام می کنیم. سپس نمونه گرفته شده را در شرایط استاندارد به آزمایشگاه ارسال کرده و نتایج را در اسرع وقت به اطلاع متقاضیان می رسانیم.
به این ترتیب با استفاده از خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل، نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه برای انجام آزمایش و دریافت نتایج نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که خدمات نمونه گیری و آزمایش در منزل توسط کادر متخصص ما در مرکز تخصصی طبیب اول، مطابق با استانداردهای نظام پزشکی بوده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گیرند.

از جمله آزمایشات تشخیصی که توسط مجموعه طبیب اول در منزل انجام می گیرند می توان موارد زیر را نام برد:

 1. چکاپ سلامت عمومی مردان و زنان
 2. چکاپ سلامت عمومی سالمندان
 3. آزمایشات هورمونی
 4. آزمایش دیابت بارداری
 5. تست زردی نوزاد
 6. آزمایشات مربوط به بیماری های مقاربتی
 7. آزمایش تیروئید
 8. تست بارداری
 9. آزمایش بررسی متابولیسم بدن
 10. آزمایش پاپ اسمیر
 11. آزمایشات غربالگری
 12. آزمایش ادرار
 13. آزمایش خون
 14. نوار قلب
 15. و …
خدمات نمونه گیری و آزمایشات تخصصی در منزل | طبیب اول
انجام خدمات ویزیت بیمار در منزل با بهترین قیمت

هزینه خدمات نمونه گیری و آزمایش در منزل

خدمات ما در مرکز خدمات پزشکی طبیب اول تحت پوشش اکثر بیمه های تکمیلی و پایه قرار می گیرند. از این رو برای استفاده از خدمات آزمایش و نمونه گیری در خانه، هزینه زیادی پرداخت نخواهید نمود.
البته شایان ذکر است که هر کدام از نمونه گیری ها و آزمایشات، با توجه به مراحل و تجهیزات مورد نیاز، دارای هزینه های متفاوتی می باشند.
در ضمن با توجه به موقعیت جغرافیایی آدرس بیمار و عواملی از این دست، هزینه ها با هم متفاوت خواهند بود. لذا لازم است قبل از انجام تست، اطلاعات کافی را در این زمینه از مشاوران ما دریافت نمایید.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

ما در مرکز تخصصی طبیب اول به عنوان مجرب ترین مرکز خدمات پرستاری، پزشکی و آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات نمونه گیری و آزمایش در منزل به صورت ۲۴ ساعته هستیم.  بنابراین شما عزیزان می توانید همه روز و حتی در ایام تعطیل، درخواست آزمایش و نمونه گیری در خانه را از این مرکز داشته باشید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸