مراقبت از بیماران ICU | طبیب اول

مراقبت از بیماران ICU

امروزه بحث هاى زیادى بر سر نحوه نگهدارى از بیماران نیازمند مراقبت هاى ویژه در محافل علمى وجود دارد.
هزینه هاى سرسام آور نگهدارى این بیماران حتى در کشورهاى صنعتى پیشرفته به قدرى زیاد است که سرویس هاى خدمات درمانى در سراسر دنیا را دست خوش بحران هاى جدى مى کند و از طرفى متقابلا براى خانواده ها چالش فرساینده اى را ایجاد مى نماید.

مراقبت-از-بیماران-ICU

مراقبت از بیماران ICU

لذا مطالعات زیادى در محافل علمى صورت گرفته و همچنان در حال انجام است که در صدد رسیدن به نتایجى در جهت کاهش هزینه ها از یک طرف و بهبود خروجى بیماران از بخش مراقبت هاى ویژه هستند.
بر اساس مطالعات انجام شده در آمریکا بخش بسیار بزرگى از در آمد خالص ملى به هزینه هاى کمر شکن مراقبت هاى ویژه تعلق مى یابد و این بخش بزرگى از بودجه سرویس هاى بهداشتى – درمانى را مى بلعد.

مراقبت از بیماران ICU  از جمله مواردی است که مرکز پزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

کانال  اینستاگرام

شاخص های بالینی

از همین رو امروزه شاخص هاى بالینى خاصى جهت بهترین زمان ترخیص این بیماران از بیمارستان ، مورد بررسى و آزمایش قرار مى گیرند تا ضمن کاستن عوارض بسترى طولانى در ICU مانند عفونت هاى بیمارستانى ، اختلالات روحى – روانى براى بیماران و خانواده شان ، تحمل شرایط پر استرس و تنش زای بیمارستان براى بیمار و همراهان وى، اشغال طولانى مدت تختICU و عدم امکان پذیرش بیماران نیازمند دیگر و… از میزان هزینه هاى تحمیل شده به دولت ها و افراد جامعه بکاهند.
در راستاى تحقق این مهم ،مرکز مراقبت هاى بالینى طبیب اول با گرد هم آوردن همکاران زبده پرستار ICU و پزشکان متخصص بیهوشى و داخلى سعى در برداشتن بارى از دوش هموطنان عزیزمان دارد.
اعتماد شما عزیزان در به هدف رسیدن ما و در جهت فراهم آوردن آسایش و آرامش بیمارتان بسیار ارزنده خواهد بود.

گردآورنده: دکتر ندا کاویانی

سایر مقالات مرتبط:

درمان در منزل

پرستاری و مراقبت

خدمات درمانی در منزل

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – پلاک ١٠٣۴ طبقه سوم ، واحد۵

۰۲۱-۷۷۰۳۳۰۲۴

۰۲۱-۷۷۰۳۳۰۲۶

۰۹۰۲۳۳۵۶۳۸۸ 

۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۱ دیدگاه

  • برای مراقبت از کسی که دوهفتس عمل قلب باز کرده تجهیزات کامل دارید؟ هزینتون برای یکهفته پرستاری اونم ۳ ساعت در روز چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.