هزینه پرستاری در منزل

با افزایش دغدغه های شخصی و اجتماعی بسیاری از افراد به دنبال موسسه ی مناسب و مورد اعتماد برای پرستاری از عزیزانشان در منزل می باشند. یکی از مبحث هایی که ممکن است ذهن افراد را به خود مشغول سازد، هزینه پرستاری در منزل است.

در این مقاله به بررسی عوامل موثر در تعیین هزینه پرستاری در منزل می پردازیم.

مرکز خدمات پرستاری در تهران

موسسات زیادی برای نگهداری از بیماران و پرستاری در منزل تاسیس شده اند. بسیاری از بیماران نیاز به مراقبت های مخصوص توسط افراد دوره دیده می باشند. به طور مثال شخصی را در نظر بگیرید که به دلیل بیماری های قلبی – عروقی عمل جراحی انجام داده است.

این فرد بعد از مرخص شدن از بیمارستان نیاز به مراقبت و پرستاری دارد. مخصوصاً اگر سن بیمار بالا باشد مراقبت اصولی از اهمیت بالاتری برخوردار می شود. پرستاران آموزش دیده و با تجربه می توانند تمام نیازهای مراقبتی افراد را برآورده سازند و به تسریع روند بهبودی آن ها کمک کنند.

خدمات پرستاری در منزل
خدمات پرستاری در منزل

نکات موثر در پرستاری از بیماران

همانطور که در مقاله ی خدمات پرستاری ذکر شد، فردی که به عنوان پرستار انتخاب می شود باید دارا ویژگی های مهمی مانند: طرز برخورد مناسب، مورد اعتماد بودن، آشنا به قواعد پزشکی و پرستاری و… باشد تا بتواند ارتباط موثر با بیمار و خانواده ی او برقرار سازد.

کهولت سن سرمنشأ بسیاری از بیماری های زمینه ای می باشد. معمولا با افزایش سن ویترین بیماری ها نیز متنوع تر می شود. بیماری های ارثی مانند دیابت می توانند تنوع بیماری را در سنین بالا افزایش دهند. بنابراین داشتن روند زندگی مناسب و مصرف مواد غذایی سالم می تواند قوای بدنی را برای مقابله با عوامل بیماری زا و تقویت سلامتی افزایش دهد.

خدمات پرستاری در منزل
خدمات پرستاری در منزل

انجام فیزیوتراپی در منزل

فرد مسنی را در نظر بگیرید که با افزایش سن قادر به انجام تمامی امور شخصی خود بصورت مستقل نمی باشد. پوکی استخوان و سایر بیماری های مفصلی باعث ایجاد درد و خشک شدن مفصل در سنین بالا می شود. یکی از راهکار های درمانی مناسب برای تقویت دامنه ی حرکتی در افراد مسن، انجام فیزیوتراپی می باشد.

موسسه پرستاری در منزل طبیب اول مفتخر به ارائه انواع خدمات درمانی و پرستاری به هموطنان عزیز تهرانی می باشد. از جمله خدمات این موسسه انجام فیزیوتراپی در منزل برای افراد نیازمند می باشد.

اعزام پرستارانی مجرب به منازل بیماران این فرصت را در اختیار آن ها قرار می دهد تا با هزینه ای مناسب، بتوانند اقدامات درمانی خود را در محلی آرام و دور از دغدغه انجام دهند. استفاده از خدمات مذکور امتیاز بسیار مناسبی برای جلوگیری از اتلاف وقت در صف های شلوغ مراکز درمانی می باشد.

چکیده مطلب

برآورد هزینه پرستاری در منزل بسته به خدمات ارائه شده متغیر می باشد. به طول مثال: ممکن است فردی نیاز به پرستاری از سالمند داشته باشد و یا فرد دیگری نیاز به تزریقات در منزل، ویزیت پزشک در منزل و… داشته باشد.

لازم به ذکر است با مشخص شدن عنوان خدمت ارائه شده هزینه ی قطعی از سوی موسسه پرستاری، به اطلاع شما رسانده می شود.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =