پرستاری از کودک در منزل در تهران - طبیب اول

هزینه پرستاری از کودک در منزل چقدر است؟ - طبیب اول


ارائه خدمات پرستاری از کودک در منزل در تهران

در دنیای امروز با وجود هزاران مشغله‌ فکری و ذهنی و فعالیت های خارج از منزل نگهداری از کودکان اغلب خانواده ها را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. بدین جهت بسیاری از مادران شاغل نمی توانند به شخصه از فرزندان خود مراقبت کنند.
با توجه به اینکه شرایط کودکان در سنین مختلف با حساسیت های فراوانی همراه است، استفاده از خدمات پرستاری از کودک در منزل پیشنهادی منطقی و مقرون به صرفه است. اما از طرفی پیدا کردن پرستاری دلسوز، با تجربه و وظیفه شناس امری دشوار و طاقت فرسا است. در واقع این پرستار باید از پس مراقبت و حفظ سلامت جسمی و روانی کودک بر آید و این موضوع نیازمند برخورداری از تجربه در این زمینه می باشد. از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات پرستاری از کودک در منزل در تهران آشنا کنیم تا در فرآیند انتخاب بهترین ها به شما کمک کرده باشیم.

جهت مطالعه ادامه مطالب با ما همراه باشید.

استخدام پرستار کودک در منزل

پرستار کودک فردی است که در حوزه نگهداری از کودکان آموزش دیده و با علم به مراقبت و تربیت کودکان به صورت اصولی از آن ها پرستاری می کند. پرستاران کودک اغلب در منزل به مراقبت از کودکان می پردازند. بدین جهت لازم است تا فردی که به عنوان پرستار استخدام می شود، شخصی قابل اعتماد، متخصص، مهربان و با حوصله باشد.
روش های متعددی برای استخدام پرستار کودک وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از خدمات پرستاری مراکز بالینی و تخصصی همچون طبیب اول می باشد. طبیب اول خدمات پرستاری از کودک در منزل را با بالاترین کیفیت، توسط پرستارانی با تجربه و خبره در این زمینه و با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه می دهد.

پرستاری از کودک در منزل در تهران - طبیب اول
آشنایی با خدمات پرستاری از کودک در منزل – طبیب اول

وظایف پرستار کودک در منزل

مسئولیت های یک پرستار کودک با توجه به سن و شرایط جسمی و روانی کودک تعیین می گردد.
به طور مثال پرستاری که از یک نوزاد چند ماهه مراقبت می کند، وظایفی همچون تعویض پوشک، نظافت و استحمام، غذا دادن به موقع و خواباندن نوزاد را بر عهده دارد. در مقابل پرستاری که از کودکان ۱ تا ۲ سال مراقبت می کند، باید با ایجاد سرگرمی برای کودک اوقات فراغت او را پر کند. همچنین با بازی سعی کند تا به او مطالبی مفید و آموزنده یاد دهد.

پرستارانی که وظیفه مراقبت از کودکانی با مشکلات جسمی خاص را بر عهده دارند، باید از اطلاعات پزشکی کافی برخوردار باشند. یکی از ویژگی های بارز شخصیتی پرستاران کودک صبوری و مهر و محبت فراوان است. چرا که کودکان اغلب وقت خود را با این افراد می گذرانند و لازم است تا در صورت بروز مشکلی بدون خجالت و نگرانی آن را با پرستار مطرح کنند.
از مهم ترین وظایف پرستاران کودک می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

مراقبت و نگهداری از کودک

برقراری ارتباطات دوستانه و صمیمی با کودک از مهم ترین وظایف پرستار کودک به شمار می آید. این ویژگی سبب می شود تا فرزند دلبند شما خلاء عاطفی در صورت عدم حضور شما را کمتر احساس کند.

استحمام کودک و رسیدگی به نظافت شخصی

رسیدگی به نظافت شخصی کودک، شستشو و تعویض پوشک نوزادان، مسواک زدن دندان های کودک از دیگر وظایفی است که پرستاران کودک بر عهده دارند.

انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل

علاوه بر مراقبت از کودک، وظایفی همچون تهیه غذای مناسب و مقوی برای کودک و مهیا کردن شیر خشک برای نوزادان نیز بر عهده پرستاران کودک می باشد.

پرستاری از کودک در منزل در تهران - طبیب اول
ارائه خدمات پرستاری از کودک در منزل با قیمت مناسب – طبیب اول

ارتقاع سلامت روانی کودک

استخدام پرستار کودک از مرکز خدمات پرستاری

استخدام پرستار از مراکز معتبر تخصصی خدمات پرستاری از مزایایی برخوردار است که در این بخش بدان اشاره می کنیم:

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =