مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه 1403 | طبیب اول

ارائه خدمات رژیم درمانی در منزل با قیمت مناسب


بررسی مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه ۱۴۰۳

افرادی که به دلیل چاقی مفرط و معلولیت توانایی مراجعه به متخصص تغذیه را ندارند می توانند از خدمات رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل استفاده کنند. امروزه بسیاری از افراد به دلایلی ازجمله عدم فعالیت های ورزشی، مشغله های کاری توانایی توجه به تغذیه خود را ندارند و به این ترتیب دچار عادت های غذایی نامناسب می شوند که عواقب بدی به دنبال خود دارد.
بنابراین داشتن مشاوره تغذیه یکی از ضرورت ها می باشد که باعث سلامت و تندرستی خواهد شد. مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه ۱۴۰۳ می تواند بهترین انتخاب برای رژیم درمانی باشد.
مشاوره تغذیه برای بررسی وضعیت بیمار به منزل او می رود و با توجه به شرایط جسمی و مطابق با آزمایشات یک رژیم غذایی مناسب برای وی تهیه می کند. پس از اتمام هر دوره برای بررسی روند درمان و تغییر دادن برنامه غذایی با مراجعه به منزل بیمار، او را ویزیت می کند.
برای بهره مندی از خدمات مشاور تغذیه در منزل با قیمت مناسب می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان طبیب اول در تماس باشید. زیرا این مجموعه از پایین ترین تعرفه ها برای درمان در منزل بهره می گیرد.

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا پایان مطلب زیر همراه ما باشید.

نقش مشاوره تغذیه در سلامت

بسیاری از بیماری ها با تغذیه ارتباط مستقیم دارد و چگونگی خورد و خوراک ممکن است در کاهش یا افزایش اثرات بیماری تاثیرگذار باشد. بیماری هایی نظیر دیابت، فشارخون، سنگ کلیه، پوکی استخوان، کم خونی، چربی بالای خون، بیماران دیالیزی و غیره جزء جدا نشدنی از تغذیه می باشند. به این ترتیب می توان با داشتن یک رژیم غذایی سالم و مرتب اثرات بیماری را کاهش داد.

از سوی دیگر برخی بیماران ناتوان و مسن و افرادی که غذایشان از طریق لوله معده تامین می شود نیازمند به یک برنامه غذایی هستند.
سایر افراد مانند ورزشکاران و کسانی که قصد کاهش یا افزایش وزن خود را دارند، زنان باردار و سالمندان، هدفمند بودن برنامه غذایی یکی از قسمت های مهم زندگی روزمره آنها می باشد.

نقش مشاوره تغذیه در سلامت | طبیب اول
درمان بیماری ها با داشتن رژیم غذایی مناسب

تعرفه مشاوره تغذیه در منزل در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

اعزام متخصص تغذیه در منزل ممکن است به مراتب هزینه ای کمتر از مراجعه حضوری به مطب پزشک را داشته باشد. زیرا از هزینه های رفت و آمد می کاهد. همچنین دیگر دچار معطلی ها در مطب و ترافیک سنگین شهری نخواهید شد.
تعرفه مشاور تغذیه در منزل به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عامل ها می تواند مسافتی که قرار است پزشک متخصص برای حضور در منزل بیمار طی کند باشد. از طرفی مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه ۱۴۰۳ در بیشتر مراکز خدمات پزشکی و پرستاری یکسان است زیرا این نرخ از طریق ابلاغیه هیئت وزیران مشخص می گردد. لازم به ذکر است مجموعه طبیب اول نیز از نرخ های مشخص شده برای مشاوره و ویزیت پزشک در منزل بهره می گیرد.

اصلی ترین وظایف پزشک تغذیه

یک پزشک تغذیه وظیفه دارد برای مراجعین خود موارد زیر را انجام دهد:

  1. ارائه توضیحات کامل درباره تغذیه و رژیم درمانی
  2. شناسایی نیاز مراجعین و صحبت کردن درباره آن
  3. طرح بهترین برنامه غذایی برای بیمار
  4. مشخص کردن میزان اثربخشی برنامه غذایی در سلامتی بیمار
  5. ایجاد انگیزه کافی در بیمار برای عمل کردن به رژیم غذایی
  6. شناسایی کردن مشکلات غذایی و عادت های غلط در تغذیه
  7. ارائه راهکار برای افزایش ارزش های غذایی

ویژگی های دکتر تغذیه خوب  در سال ۱۴۰۳ چیست؟

مهم ترین ویژگی هایی که یک دکتر تغذیه خوب باید داشته باشد تا بتوان به وی اعتماد کرد عبارتند از:

بهره مندی از تخصص، سواد و مهارت در زمینه رژیم درمانی و تعذیه

متاسفانه مشاهده می شود افرادی که هیچ گونه مهارت و تحصیلات پزشکی ندارند و با تبلیغات متعدد در فضا های مجازی مراجعین بسیار زیادی برای رژیم درمانی به آنها مراجعه می کنند. با مراجعه به چنین افرادی ممکن است عوارض جبران ناپذیری برایتان ایجاد شود . به این ترتیب باید از مراکز معتبر خدمات پزشکی و پرستاری خواستار اعزام پزشک متخصص تغذیه در منزل شوید تا از مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه ۱۴۰۳ و قیمت مناسب بهره مند گردید.

داشتن سوابق درخشان در مشاوره تغذیه

یک دکتر تغذیه خوب سوابقی درخشانی دارد و تمام مراجعین از برنامه ها و مشاوره های او رضایت دارند. به طوری ک به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.
بنابراین زمانی که به رزومه پزشک تغذیه نگاهی می اندازید باید بازخورد های مثبت اطرافیان و مراجعین را مشاهده کنید.

اخلاق کاری حرفه ای

علاوه بر دو ویژگی تجربه و مهارت که در انتخاب مشاور تغذیه مهم است. یک متخصص تغذیه باید نحوه برخورد با مراجعین را آگاه باشد و با صبر و حوصله برای بیمار وقت بگذارد تا نیاز های او را درک کند. پزشک خوب می تواند با بیمار ارتباط درستی بگیرد تا بیمار بتواند در فضای ایجاد شده به راحتی مشکلات خود را مطرح کند.

داشتن اطلاعات به روز

از آنجایی که علم پزشکی مدام در حال تغییر است، یک پزشک خوب باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد. به گونه ای که شیوه درمان او متناسب با علم روز دنیا باشد. به این ترتیب نتایج بهتری برای مراجعین ایجاد خواهد شد.
لازم به ذکر است برخی افراد مراجعه به پزشکان مسن را به دلیل تجربه آنها ترجیح می دهند. اما به روز بودن پزشک نیز از مواردی است که باید آن را مدنظر قرار دهید.

ویژگی های دکتر تغذیه خوب  در سال 1403 | طبیب اول
رژیم درمانی در منزل با قیمت مناسب

سخن پایانی

ویزیت در منزل یکی از بهترین راه حل ها برای افرادی با عدم توانایی حرکت، بیماران تحت مراقبت های ویژه و افرادی که فرصت و زمان کافی برای مراجعه به پزشک را ندارند می باشد.
شما می توانید از خدمات مشاوره تغذیه در منزل با تعرفه ۱۴۰۳ در طبیب اول بهره مند شوید. پزشکان و کادر مجرب طبیب اول با داشتن تجربه درخشان و مهارت بالا از دسته بهترین پزشکان و پرستاران در تهران شناخته می شوند. لذا می توانید با خیال راحت برای اعزام پزشک در منزل خود اقدام نمایید.

جهت کسب مشاوره لازم و اطلاعات دقیق از تعرفه ویزیت پزشک در منزل سال ۱۴۰۳ می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 6 =