بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران | طبیب اول

تعرفه ویزیت پزشک در منزل در تهران


معرفی بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران

با استفاده از خدمات بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران به بهبود بیمار و تسریع روند درمان وی کمک کنید. امروزه بیشتر افراد به دلیل مشغله کاری و یا عدم برخورداری از وضعیت جسمانی مناسب، توانایی مراجعه حضوری به پزشک را ندارند. از سوی دیگر، ترافیک و مشکلات رفت و آمد نیز دلیل دیگری برای عدم حضور بیماران در مراکز درمانی است.

در ضمن بسیاری از بیماران به علت کهولت سن قادر نیستند در مراکز درمانی و مطب ها، حاضر شوند. لذا ویزیت پزشک در منزل مورد استقبال بیماران و خانواده های آنها قرار گرفته است.

با حضور پزشک در منزل بیمار، بسیاری از مشکلات بیمار و خانواده او در رابطه با درمان بیمار، برطرف می شود. در صورت حضور پزشک در منزل بیمار، دیگر نیازی به انتقال بیماران به مراکز درمانی نخواهند بود. این کار تا حدود زیادی در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.

لطفاً جهت مطالعه مقاله زیر چند دقیقه ای همراه ما باشید

خدمات بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران

هنگام تماس با بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران باید اطلاعات کامل بیمار را در اختیار این مرکز قرار دهید. چرا که با توجه به این اطلاعات، تجهیزات لازم و برنامه درمانی پزشک، مشخص می شود. البته پزشک متخصص با توجه به تجربه و دانشی که دارد اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
با این وجود بهتر است پیش از ویزیت، اطلاعات بیمار در اختیار پزشک قرار داده شوند. پس از این مرحله، پزشک با توجه به تخصص خود، اقدامات مورد نیاز برای بهبود بیمار را انجام می دهد.

در نظر داشته باشید که برای دریافت خدمات درمانی در منزل حتماً با مرکز معتبر تماس بگیرید. چرا که این مرکز، بهترین تجهیزات و کادر درمان را در اختیار دارد.
شما می توانید از طریق تماس با این مرکز، خدمات متنوعی را دریافت کنید. از جمله این خدمات می توان به حضور پزشک عمومی و متخصص در منزل بیمار اشاره کرد.
این پزشکان با ویزیت بیمار، شرایط لازم را برای بهبود او فراهم می نمایند. ضمناً کادر درمانی این مرکز، خدماتی نظیر تزریقات و پانسمان را نیز در منزل بیمار ارائه می کنند.
همچنین شما می توانید ویزیت سالمندان و اطفال خود را نیز به پزشکان حاذق این مرکز بسپارید. جالب است بدانید که این پزشکان خدماتی نظیر عکسبرداری و نمونه برداری برای آزمایش را نیز در منزل بیمار انجام می دهند.
با استفاده از خدمات بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران می توانید از خدمات دیگری چون کنترل فشار خون، فیزیوتراپی و … بهره مند شوید.

مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران | طبیب اول
حضور پزشک عمومی و متخصص در منزل بیمار

مزایای حضور پزشک در منزل بیمار

افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند، ممکن است به دلیل ترافیک نتوانند در مطب پزشک حاضر شوند. از طرفی برخی از بیماران مزمن و حاد نیز به ویزیت مداوم پزشک نیاز دارند.
این در حالی است که بسیاری از این بیماران امکان مراجعه حضوری به مطب و مراکز درمانی را ندارند. از این رو ویزیت پزشک در منزل، برای بسیاری از بیماران یک ضرورت محسوب می شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، ویزیت دکتر در منزل مزایای زیر را نیز به همراه دارد:

  1. جلوگیری از خستگی بیمار در اثر رفت و آمد به مطب ها و مراکز درمانی
  2. پیشگیری از ابتلای بیمار و همراهان او به عفونت های کلینیکی و بیمارستانی
  3. دریافت سریع کلیه خدمات پزشکی
  4. کاهش میزان استرس بیمار و خانواده او
  5. نظارت کامل و حمایت خانواده هنگام دریافت خدمات پزشکی
  6. کاهش هزینه های درمانی
  7. آسودگی بیمار در کنار خانواده و منزل شخصی
  8. بهره مندی از تجهیزات پزشکی مورد نیاز
  9. کاهش اشتباهات در تجویز دارو

وظایف پزشک در منزل

پزشکان بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران برای ارائه خدمات زیر به منزل بیمار مراجعه می نمایند:

معاینه عمومی و تخصصی بیمار

پزشک ابتدا علائم حیاتی بیمار مانند سطح هوشیاری، نبض، فشارخون و غیره را بررسی می کند. علاوه بر این، برای تشخیص دقیق تر بیماری از روش های سونوگرافی، آزمایش، عکسبرداری، اکو و نوار قلب نیز استفاده می کند.

معاینه دقیق، مهم ترین بخش در تشخیص بیماری است. این امر در ویزیت حضوری به دلیل شلوغ بودن مطب ها، کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

تکمیل پرونده بیمار

تشخیص صحیح بیماری و پرداختن به درمان آن، با استفاده از اطلاعات موجود در پرونده بیمار انجام می شود. لذا یکی از اولین اقدامات پزشک معالج، این است که اطلاعات بیمار را در پرونده او ثبت کند. به این ترتیب پزشکان متخصص می توانند از اطلاعات مندرج در پرونده بیمار، استفاده کنند.

درمان مؤثر بیماری

می دانید که درمان مؤثر بیماری با استفاده از تشخیص درست امکان پذیر است. از این رو اگر پزشک نتواند بیماری را تشخیص دهد باید این کار را به افراد متخصص و کاربلد بسپارد. علاوه بر این، پزشک باید بتواند بهترین شیوه درمانی را برای بهبود بیمار در نظر بگیرد.

پیگیری روند درمان

پزشکان بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران با ارائه خدمات پشتیبانی از بهبود بیمار مطمئن می شوند. بنابراین اگر لازم باشد دکتر معالج، درمان های دیگری را نیز به بیمار و خانواده او پیشنهاد می کند. البته بیمار می تواند بنا به صلاح دید خود، از ویزیت پزشکان دیگر در منزل نیز بهره مند شود.

هزینه اعزام پزشک به منزل در شرق تهران | طبیب اول
اعزام سریع پزشک متخصص به منزل | طبیب اول

هزینه اعزام پزشک به منزل در شرق تهران

یکی از مهم ترین سؤالات بیماران، سؤال در مورد تعرفه ویزیت پزشک می باشد. در این مورد باید گفت تعرفه های درمانی، ابتدای هر سال توسط وزارت بهداشت تعیین و به مراکز درمانی ابلاغ می شود.
بنابراین این هزینه برای بیماران و خانواده آنها، کاملاً شفاف خواهد بود. البته هنگام اعزام پزشک به منزل بیمار، هزینه های جانبی مانند تزریقات و غیره به طور جداگانه محاسبه می شوند.
بنابراین این هزینه ها نیز در قیمت نهایی اعزام پزشک به منزل مؤثر خواهند بود. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر هزینه ویزیت بیمار در منزل، مسافتی است که پزشک طی می کند.

توصیه می شود برای استعلام کلیه هزینه های درمان در منزل با کارشناسان مرکز اعزام پزشک به منزل تماس بگیرید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

طبیب اول به عنوان بهترین مرکز اعزام دکتر به منزل در شرق تهران شناخته می شود. این مرکز درمانی، جمعی از بهترین پزشکان عمومی و متخصص را در اختیار دارد. پزشکان طبیب اول به همراه تجهیزات مورد نیاز برای تشخیص و درمان بیماری، در منزل بیمار حاضر می شوند.
شما می توانید کلیه خدمات درمانی را با تعرفه مصوب، توسط پزشکان طبیب اول دریافت کنید. البته برای استعلام انواع خدمات و هزینه هر کدام از آنها می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =