بهترین پزشک خانگی در تهران | طبیب اول

اعزام پزشک متخصص در منزل با کمترین هزینه | طبیب اول


معرفی بهترین پزشک خانگی در تهران

ویزیت پزشک در منزل از جمله اقداماتی است که از گذشته تا به امروز متداول و رایج بوده است. در واقع حضور پزشک بر بالین بیمار در منزل، برای بیمارانی که شرایط نامساعد داشته و قادر به مراجعه حضوری به مراکز درمانی نیستند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
لذا در صورتی که در منزلتان از بیماران ناتوان حرکتی و یا سالمندان نگهداری نموده و به دریافت خدمات پزشکی نیاز دارید می توانید در این زمینه از خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران استفاده کنید.
برای این کار توصیه می شود معتبرترین مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری را انتخاب کنید. چرا که این مراکز از پزشکان عمومی و متخصص حاذقی برخوردار بوده و خدمات درمانی را برای بیمار در اسرع وقت ارائه می دهند.
لذا برای اطمینان از کیفیت خدمات پزشکی در منزل، پیشنهاد می کنیم از خدمات طبیب اول به عنوان معتبرترین مرکز خدمات پزشکی در تهران بهره ‌مند شوید.

لطفا جهت بهره مندی از محتوای پیش رو چند دقیقه ای همراه ما باشید.

مزایای استفاده از خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران

برخی از مزایای بهره‌مندی از خدمات بهترین پزشک خانگی عبارتند از:

  1.  استفاده از خدمات بهترین دکتر خانگی، باعث کاهش اضطراب ناشی از مراجعه به مطب یا بیمارستان برای ویزیت شده و در نتیجه روند بهبودی با سرعت بیشتری دنبال می شود.
  2.  از طریق ویزیت بیمار در منزل می توان مشکلاتی مانند پیدا کردن جای پارک، شلوغی مراکز درمانی، ترافیک و … را به آسانی حل نمود. این امر تأثیر بسزایی در بهینه سازی زمان و هزینه دارد.
  3.  چنانچه خواهان کاهش اضطراب و استرس کودک در فرآیند ویزیت پزشک هستید، می توانید از خدمات پزشکی در منزلتان استفاده کنید.
  4.  استفاده از خدمات پزشکی در محیط منزل، باعث سهولت در انجام اقدامات درمانی برای سالمندان و کهنسالان می شود.
  5.  دریافت خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران تأثیر بسزایی در تسریع روند بهبودی در بیمارانی که به تازگی جراحی انجام داده اند دارد.
مزایای استفاده از خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران | طبیب اول
ارائه خدمات پزشکی در منزل با کمترین هزینه

بهترین پزشک عمومی خانگی

حضور پزشک عمومی برای ویزیت در منزل، نقش مؤثری در بهبود بیماری و کاهش دردهای بیمار دارد. زیرا بسیاری از بیماران، دردهایی را تجربه می کنند که اطلاعات لازم در زمینه بهبود آنها را ندارند. لذا پزشک عمومی با حضور خود بر بالین بیمار و انجام معاینات دقیق، می تواند نوع درد را شناسایی نموده و پزشک متخصصی را برای درمان آن معرفی نماید.
از دیگر فعالیت های پزشک عمومی در منزل، می توان به چکاب کامل بیمار در منزل و همچنین بررسی نتایج آزمایش اشاره نمود. به عبارتی پزشک عمومی پس از مشاهده نتایج آزمایش، نوع بیماری را تشخیص داده و در صورت صلاح دید، داروهایی را برای بهبود بیمار تجویز می کند.
از دیگر مسئولیت های پزشک عمومی خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  پیگیری روند درمان
  2.  ارزیابی نوع داروها و دوزهای مصرفی
  3.  ارائه مشاوره پزشکی
  4.  معرفی و ارجاع بیمار به دکتر متخصص

بهترین پزشک متخصص خانگی

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری معتبر علاوه بر ارائه خدمات پزشک عمومی خانگی، امکان ویزیت پزشک متخصص را نیز در محیط منزل میسر ساخته است. لذا در صورت نیاز می توانید درخواست خود را مبنی بر دریافت خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران در مرکز خدمات پزشکی معتبر ثبت نموده و شاهد اعزام سریع و بدون فوت وقت پزشک متخصص به منزلتان باشید.
این پزشک پس از حضور بر بالین بیمار و بررسی کامل وضعیت او، برنامه درمانی اصولی و دقیقی برای تسریع روند بهبودی پیاده سازی خواهد نمود.

خدمات ارائه شده توسط بهترین پزشک خانگی

برخی از خدمات ارائه شده توسط بهترین پزشک خانگی عبارتند از:

ویزیت افراد سالمند

سالمندان از جمله مهم ترین گروه هایی هستند که به دریافت خدمات پزشکی در منزل نیاز دارند. چرا که این افراد به دلیل کهولت سن و ضعف جسمانی، توانایی مراجعه به بیمارستان و مطب پزشک را ندارند. از طرفی به دلیل ضعف جسمانی و تحلیل قوا، به طور مداوم در معرض بیماری های ویروسی قرار می گیرند.
از این رو مرکز خدمات پزشکی معتبر، خدمات حضور پزشکان عمومی و متخصص در منزل را به صورت ویژه برای سالمندان ارائه می نماید.

بررسی عمومی بیمار

بررسی حال عمومی بیمار، یکی از مهم ترین اقداماتی است که تأثیر زیادی در بهبود سریع و کوتاه شدن دوره درمان دارد.
برای این کار، بهترین پزشک خانگی در تهران بیماران مختلف به ویژه کودکان و کهنسالان را از نظر بهداشتی و پزشکی به طور مداوم بررسی می نماید.

مراقبت از بیماران دیابتی

بیماران دیابتی از جمله افرادی هستند که به بررسی مداوم فشار و قند خون نیاز دارند. از این رو پزشک خانگی در فواصل زمانی ۳ ماهه، اقدام به ارزیابی وضعیت بیمار نموده و داروهای مخصوص و رژیم غذایی ویژه ای را برای او تجویز می کند.

انجام مراقبت های ارتوپدی

ویزیت در منزل برای بیمارانی که دارای مشکلات ارتوپدی مثل شکستگی، تعویض مفصل، آرتروز و … هستند از اهمیت بیشتری برخوردار است. چرا که این افراد قادر به حرکت درست نبوده و بنابراین امکان دارد هنگام مراجعه حضوری، دچار آسیب دیدگی شوند.

انجام مراقبت های قلبی

معمولاً بیماران قلبی پس از طی کردن دوره بستری در بیمارستان و انتقال به منزل، به مراقبت بیشتری نیاز دارند. از این رو اگر اقدامات مراقبتی مناسب برای این افراد انجام نشده و یا مصرف داروهایشان به تعویق بیافتد، اشتباهات بی شماری در روند درمان به وجود خواهد آمد.
حتی امکان دارد به دلیل مراقبت غیر اصولی از بیماران قلبی، شدت بیماری نسبت به دوره قبل از بستری نیز بیشتر شود. به همین دلیل لازم است برای مراقبت صحیح و اصولی از بیماران قلبی، از خدمات بهترین دکتر خانگی در تهران استفاده نمایید.

خدمات ارائه شده توسط بهترین پزشک خانگی | طبیب اول
درمان بیمار در منزل توسط بهترین پزشکان

یک پیشنهاد ویژه

اگر به دریافت خدمات بهترین پزشک خانگی در تهران نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم از طریق شماره های زیر با مشاوران ما در طبیب اول تماس بگیرید. طبیب اول به عنوان جامع ترین مرکز خدمات پزشکی و درمانی در تهران، از بهترین و مجرب ترین پزشکان عمومی و متخصص و همچنین تجهیزات پزشکی مدرن و به روز بهره ‌مند است. به همین دلیل خدمات ارائه شده توسط این مجموعه، در بالاترین سطح کیفی بوده و تأثیر فوق العاده ای در بهبود سریع بیماران دارد.
لذا در صورتی که خواهان استفاده از خدمات مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول هستید، می توانید درخواست خود را در این مرکز ثبت نموده و شاهد اعزام پزشکان ما در اسرع وقت به آدرس ثبت شده باشید.
جهت اطلاع از نرخ ویزیت پزشک عمومی در منزل می توانید محتوای مربوطه را مطالعه نمایید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =