اقدامات بهداشتى پيشگيرانه | طبیب اول

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه

از اقدامات بهداشتی پیشگیرانه چه می دانید؟

آیا از اهمیت اقدامات بهداشتی پیشگیرانه مطلع هستید؟

در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با اهمیت ، اقدامات بهداشتی پیشگیرانه و فواید آن آشنا سازیم.

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه  Preventive healthcare

پزشکى پیشگیرى یا اقدامات بهداشتى سطح اول به اقدامات ازمایشگاهى و پاراکلینیکى گفته مى شود که براى افراد در گروه هاى سنى و جنسى مختلف انجام مى شود تا:

  • آنان را از ابتلا به بیماربهاى خاص حفظ کند(مانند واکسیناسیون) .اطلاع سازی  ازاحتمال ابتلا به بیمارى های خاص  (مثلا شانس ابتلا به بیمارى دیابت)
اقدامات بهداشتى پیشگیرانه

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه

در این راستا امروزه طب پیشگیرى با انجام مطالعات گسترده به دنبال یافتن علائم هشدار دهنده و وسایل و امکانات تشخیصى پیشرفته براى تشخیص به موقع بیماری ها مى باشد.

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه از جمله مواردی است که مرکزپزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

 اینستاگرام

درحال حاضر بسیارى از سرطان ها اگر به موقع تشخیص داده شوند به طور کامل قابل علاج هستند و این درحالى است که بسیارى از روشهاى غربالگرى ارزان و به سهولت دردسترس قرار مى گیرند.

در سراسر دنیا بیمه هاى درمانى ، اقدامات بهداشتی پیشگیرانه را مورد حمایت قرار مى دهند و هزینه آنها را تامین مى کنند. زیرا نه تنها تشخیص به مو قع بیماری ها باعث درمان قطعى آن ها مى شود ، بلکه باعث کاهش واقعى هزینه درمان مى شود.

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه

اقدامات بهداشتى پیشگیرانه

فواید  اقدامات بهداشتی پیشگیرانه 

در این مرکز به درخواست شما عزیزان ، پزشکان مابه منزل شما مى آیند و شما و افراد خانواده را ویزیت مى کنند. براى یکایک افراد خانواده پرونده پزشکى تشکیل مى شود.  از آن پس شما عضوى از اعضاى خانواده بزرگ طبیب اول مى شوید.

براى هر یک از اعضاى خانواده بر اساس شرح حال و سن و سال ؛ اقدامات تشخیصى لازم انجام مى شود ، نتیجه آزمایشات مورد تجزیه و تحلیل قرار مى گیرد و در صورت لزوم به سرویس تخصصى مربوطه ارجاع مى شود به این طریق شما مرتبا و با فواصل منطقى و علمى از نظر بیماری ها مورد پایش قرار مى گیرید و نگرانى از بابت سلامت خود و عزیزانتان نخواهید داشت.

  • مهم تر آنکه به درستى از مشاوره ى افراد آگاه و متخصص برخوردار مى شوید و نیازى به صرف وقت و هزینه بى مورد و تردد در شهر شلوغ و پرترافیک تهران نخواهید داشت.
  • لازم به ذکر است که تصمیم گیرى براى نوع و دفعات آزمایشات صرفا بر اساس دستورالعملهاى علمى سازمان جهانى بهداشت وانجمن هاى علمى معتبر دنیا خواهد بود و به هیچ عنوان سلیقه اى اعمال نظر نمى شود.

طبیب اول امیدوار است که با پیاده سازى این طرح، بخش بزرگى از مشکلات بهداشتى کشور را حل کند و ضمن انکه مفتخر است که اولین و منحصر به فردترین مرکز پایش سلامتى در منزل است ، مراتب آسایش و رفاه هر چه بیشتر همشهریانمان را فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *