استخدام پرستار خصوصی در منزل | طبیب اول

استخدام پرستار خصوصی در منزل با پشتیبانی تیم حرفه ای طبیب اول


بررسی استخدام پرستار خصوصی در منزل

هیچ کس واقعاً هرگز برای یک وضعیت مراقبت های بهداشتی آماده نیست. اعم از جراحی، کاهش سلامتی به دلیل افزایش سن، مراقبت از سرطان و انواع بیماری های دیگر. هنگامی که شما یا یکی از عزیزانتان با یک چالش پزشکی روبرو هستید و شما قادر به سرپاشدن نیستید. گزینه های مراقبت موجود شامل بستری شدن در بیمارستان، اقامت در خانه سالمندان یا استخدام یک پرستار خصوصی در خانه روی میز هستند. اکثر مردم موافقت خواهند کرد که گزینه بهتر دریافت مراقبت پزشکی و کمک در داخل خانه میباشد. دانستن نحوه استخدام پرستار خصوصی در منزل اولین قدم مهم در این راه میباشد.

آیا هرگز به فکر استخدام پرستار خصوصی در منزل بوده اید؟

شما تنها نیستید. چندین هزار ایرانی با چالش های روزانه کار، خانه، کودکان و مراقبت از شخصی را که ممکن است معلول، بیمار یا سالمند باشد، سر وکار دارند. اداره خانواده های پرمشغله و تصمیمات احساسی که باید هنگام مراقبت از یکی از عزیزان اتخاذ شود، گاهی اوقات طاقت فرسا میشود. تیم حرفه ای طبیب اول آماده ارائه مشاوره در زمینه استخدام پرستار خصوصی در منزل به شما سروران گرامی میباشد.

مزایای استخدام پرستار خصوصی در منزل

جانشین های مطمئن

والدین و فرزندان بزرگسال ممکن است صدها کیلومتر از یکدیگر زندگی کنند. این خانواده ها توسط شهرها، استان ها یا حتی کشورهای مختلف از یکدیگر جدا شده اند. اغلب اوقات خواسته ها و فشار ارائه مراقبت می تواند منجر به فرسودگی شغلی مراقبان شود. با ایجاد وضعیت خستگی جسمی، عاطفی و ذهنی. این اتفاق زمانی رخ می دهد که مراقبان خانواده کمک مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند. و مجبور خواهند بود، کارهای بیش از توان خود را انجام دهند. پرستاران خصوصی در منزل جانشینانی مطمئن خواهند بود.

آسایش خاطر

مراقبت های بهداشتی در خانه می تواند کمک کند. برای بسیاری از خانواده ها، مراقبت های بهداشتی در منزل یک گزینه مفید میباشد. یک راه حل امن و مقرون به صرفه که خانواده را پشتیبانی کند. در حالی که به بیماران اجازه می دهد در آسایش خانه و جمع خود باشند. اگر از یکی از عزیزان خود مراقبت می کنید. در اینجا ده راهی وجود دارد که مراقبت های بهداشتی در منزل می تواند شما را پشتیبانی کند. مراقبت از پرستار در خانه خصوصی هر زمان بازدید از خانواده را تشویق می کند.

افراد مسن تنها کسانی نیستند که در یک خانه سالمندان احساس ناراحتی می کنند. همین امر برای خانواده ها، دوستان و عزیزانشان نیز صادق اس ، که ملاقات با افراد مسن خانواده را در خانه های خود ترجیح می دهند. وقتی نوه ها می توانند بیایند و روی تخت یا صندلی کنار پدربزرگ و مادربزرگ خود بنشینند، یک تجربه خوشایند میباشد. این بسیار شبیه دیدن عزیز در تخت بیمارستان در یک  موسسه میباشد، جایی که می تواند برای کودک ترسناک باشد.

استخدام پرستار خصوصی در منزل | طبیب اول
تقویت تعاملات اجتماعی با استخدام پرستار خصوصی در منزل

ارزیابی خطرات احتمالی و اصلاحات

متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل می توانند در آنجا حضور داشته باشند. در صورتیکه که شما قادر به حضور در آنجا نباشید. اگر از دور مراقبت می کنید، مراقبت های بهداشتی در خانه می تواند به شما آرامش خاطر دهد. متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط می توانند خطرات ایمنی را ارزیابی کرده و اصلاحات ساده ای را در خانه انجام دهند. از قرار دادن یک فرش روی زمین لغزنده، تا توصیه هایی برای کمک به سرپا شدن.

انجام فعالیت های روزمره

مراقبت در منزل از فعالیتهای زندگی روزمره پشتیبانی می کند. خدمات در منزل به بزرگسالان این امکان را می دهد تا با مراقبت شخصی مورد نیاز خود، با حفظ کرامت و حفظ کیفیت خوب زندگی روزانه کمک کنند. کمک به فعالیتهای زندگی روزمره می تواند شامل استحمام، نظافت و یادآوری دارو باشد.

رفع نیازهای پزشکی پیچیده

دسترسی به مراقبت های پرستاری ماهر در خانه. مراقبت های پزشکی حرفه ای را می توان در منزل توسط پرستاران کاملاً تحت نظارت، دارای گواهینامه، مجوز و آگاهی از تجهیزات پزشکی با فناوری پیشرفته انجام داد. مراقبت های بهداشتی در منزل می تواند اطمینان حاصل کند که نیازهای پزشکی پیچیده عزیز شما برآورده می شود.

رژیم و تغذیه مناسب

با رژیم و تغذیه پشتیبانی کنید. آیا عزیزان شما تغذیه مورد نیاز برای سالم ماندن را دریافت می کنند؟ بزرگسالان ۶۵ سال به بالا، افراد مبتلا به بیماری های مزمن و کسانی که اخیراً از بیمارستان یا مرکز پرستاری ترخیص شده اند. احتمالاً از نظر تغذیه ای در معرض خطر هستند. پیری، استراحت در رختخواب، بیماری و آسیب دیدگی همه می توانند به از دست رفتن توده بدن بدون چربی کمک کنند. مراقبت در منزل ممکن است شامل مشاوره تغذیه ای و وعده های غذایی خانگی برای محافظت از عزیزان شما در برابر سو تغذیه باشد.

مدیریت دارو با استخدام پرستار خصوصی در منزل

مدیریت دارو اگر عزیز شما چند نسخه دارد، مدیریت آن گیج کننده است. متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل می توانند اطمینان حاصل کنند که داروهای مناسب در زمان مناسب برای کنترل شرایط بهداشتی و جلوگیری از تداخلات دارویی مضر مصرف می شوند.

تقویت تعاملات اجتماعی

متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل خدمات همراهی با بیمار را ارائه می دهند. تحقیقات نشان می دهد بزرگسالان با تعاملات اجتماعی سالم تر می مانند. دستیاران بهداشت در خانه می توانند برای پیاده روی، مطالعه، بازی، فیلم، وعده های غذایی و سایر فعالیت های اجتماعی به دوستان معتبری تبدیل شوند. همراهی در فعالیت ها از قبیل خرید مواد غذایی، قرار ملاقات های پزشکی و سایر فعالیت ها نیز از مزایای دیگر آن میباشد.

استخدام پرستار خصوصی در منزل | طبیب اول
مراقبت پزشکی در منزل یک راه حل امن و مقرون به صرفه با تیم پزشکی طبیب اول

انجام کارهای ساده

مراقب در منزل به کارهای سبک خانه کمک می کند. هنگامی که بزرگسالان مسن با تقاضای روزانه کارهای خانه مانند لباسشویی، جاروبرقی و کارهای ساده مراقب در منزل به حفظ تداوم یک محیط زندگی سالم و ایمن کمک می کنند.

متقاضیان مراقبت های بهداشتی در منزل نتایج بهداشتی قابل مقایسه یا بهتری دارند. تحقیقات نشان داده است که وقتی مراقبت در منزل به افرادی که دارای بیماری مزمن مانند ذات الریه، دیابت و غیره هستند ارائه می شود. نتایج بالینی با عوارض کمتری قابل مقایسه یا بهتر میباشد.

تمرکز و پشتیبانی یک به یک

خدمات بهداشتی و درمانی خانگی واقعاً بی نظیر هستند. مراقبت های شخصی و ماهرانه ای معنادار و منفرد را ایجاد می کنند که پیوندهای محکمی بین متخصصان و مشتریان آنها ایجاد می کند. مطابق با تحقیقات شخصی که توسط پزشک بالینی در آسایش منزل خود مشاهده می شود. با اطمینان بیشتری اعتماد می کند که تیم مراقبت های بهداشتی نیازهای آنها را در وهله اول قرار دهد.

برای استخدام پرستار خصوصی در منزل ، تیم حرفه ای طبیب اول آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما سروران گرامی میباشد.

نویسنده: محسن محمدگل

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول
تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵
مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸
مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸
چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم
سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست
مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل
۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =