هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ | طبیب اول

بررسی هزینه پرستاری در منزل


هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ | بررسی تعرفه پرستاری در منزل

این که هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ یکی از بزرگترین ابهامات متقاضیان دریافت این خدمات است.
اگر این سؤال ذهن شما را نیز مشغول کرده است، مطالعه ادامه مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

اکثر خانواده ها تمایل دارند تا جایی که امکان دارد از بیماران خود در محیط آرام منزل مراقبت و پرستاری کنند. از این رو امروزه اکثر خدمات پزشکی و بالینی، بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی و در منزل ارائه می شود.
این امر موجب می شود تا بیمار به جابجایی بین مراکز درمانی و منزل، نیاز کمتری داشته باشد.
البته در این میان مسئله ای که ذهن بیمار و اطرافیان او را به چالش می کشد، هزینه خدمات پرستاری از این بیماران در منزل است.
طبیب اول به عنوان یکی از معتبرترین مراکز اعزام پرستار به بالین بیمار، خدمات خود را با بهترین و به صرفه ترین تعرفه ها ارائه می نماید. از این رو استفاده از خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه این مرکز پرستاری در منزل را به شما پیشنهاد می کنیم.

از شما دعوت می کنیم چند دقیقه ای تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

عوامل تأثیر گذار بر تعرفه پرستاری از بیماران بدحال در منزل

در پاسخ این پرسش که هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ باید متذکر شد که عوامل مختلفی بر قیمت نهایی این خدمات تأثیر می گذارند. لذا لازم است با این عوامل آشنا شوید.
همانگونه که بیان شد، فاکتورهای مختلفی بر تعرفه خدمات پرستاری از بیماران بدحال در منزل نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع خدمات مورد نیاز بیمار

یکی از بزرگترین و مهم ترین عواملی که بر هزینه خدمات پرستاری در منزل تأثیر می گذارد، نوع خدمات ارائه شده توسط پرستار است. زیرا این عوامل بر میزان کار پرستار تأثیر می گذارند.
معمولاً بیماران بدحال به دلیل مشکلات جسمی، به مراقبت و پرستاری بیشتر و تمام وقت نیاز دارند. از این رو هزینه مراقبت از بیماران بدحال در منزل، بیشتر از هزینه پرستاری از بیماران عادی خواهد بود.

عوامل تأثیر گذار بر تعرفه پرستاری از بیماران بدحال در منزل | طبیب اول
نوع خدمات مورد نیاز از عوامل موثر در تعرفه پرستاری

مدت زمان پرستاری از بیمار

هزینه پرستار در منزل بر اساس شیفت کاری و نوع قرارداد او با اطرافیان بیمار تعیین می شود.
همانگونه که می دانید حقوق پرستار پاره وقت به مراتب پایین تر از حقوق پرستار شبانه روزی می باشد. لذا در صورت استخدام پرستار تمام وقت، باید هزینه زیادتری پرداخت کنید.

میزان مهارت و دانش پرستار در ارائه خدمات به بیمار

در بررسی پرسش هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ میزان مهارت و دانش پرستار به عنوان گزینه مهم و تأثیرگذار بر این موضوع، مطرح می شود.
افرادی که به عنوان پرستار در منزل بیمار بدحال حضور می یابند، باید دانش و مهارت بالایی در مراقبت از این افراد داشته باشند. از این رو استخدام پرستار متخصص موجب افزایش قیمت خدمات پرستاری خواهد شد.

وضعیت جسمی بیمار

وضعیت جسمی بیمار بدحال می تواند شرایط متفاوتی را پیش روی پرستار او قرار دهد.
به این صورت که برخی از افراد به بیماری های خاصی مبتلا بوده و قادر نیستند به فعالیت های روزمره خود بپردازند. در این صورت پرستار باید به بیمار کمک کند تا کارهای خود را انجام دهد.
ارائه این خدمات توسط پرستار، هزینه های خدمات پرستاری را افزایش داده و به عنوان یکی از عوامل مؤثر بر هزینه این خدمات شناخته می شود.

هزینه درخواست شده توسط مرکز ارائه دهنده خدمات

برای پاسخ به این پرسش که هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟ می توان به نقش هزینه دریافت شده توسط مرکز اعزام پرستار به منزل بیمار نیز اشاره کرد.
معمولاً مراکز اعزام تکنسین درمانی به بالین بیمار، علاوه بر حقوق پرستار، تعرفه ای را نیز به عنوان هزینه خدمات ارائه شده توسط مرکز دریافت می کنند. این هزینه شامل هزینه تجهیزات و لوازمی که پرستاران برای درمان بیمار، همراه خود می برند.

لزوم استفاده از خدمات مراقبت بیمار بدحال در منزل

هنگامی که فرد بیمار در منزل بستری شده و روند درمان خود را در خانه طی می کند، با حضور در جمع خانواده روحیه بهتری برای بهبود پیدا می کند.
از سوی دیگر، خانواده در جریان روند درمان و سلامتی عزیز خود قرار می گیرند. این امر به آرامش روانی بیمار و اطرافیان او منجر خواهد شد.

از دیگر مزایای این خدمات، به صرفه بودن قیمت پرستاری در منزل نسبت به بستری شدن در بیمارستان است.
در ضمن در محیط بیمارستانی، احتمال انتقال انواع میکروب ها و ویروس ها به بیمار وجود دارد. این در حالی است که با استراحت بیمار در منزل، این احتمال به حداقل می رسد.
توجه داشته باشید که پرستار در منزل بیمار، به طور اختصاصی از یک بیمار مراقبت کرده و تمام زمان خود را صرف بهبود او می کند. اما پرستاران بیمارستان ها، موظف هستند تا از چند بیمار به صورت همزمان مراقبت کنند.

با توجه به مواردی که ذکر شد، مراقبت از بیمار بدحال در منزل، بهترین راه حل به شمار می رود. اما در این میان شاید این سؤال در ذهن شما ایجاد شود که هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟
گفتنی است با توجه به مزایایی که خدمات پرستاری در منزل دارد، هزینه این خدمات بسیار به صرفه می باشد.

لزوم استفاده از خدمات مراقبت بیمار بدحال در منزل | طبیب اول
بهترین مرکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

بیمار تا چه زمانی به پرستار نیاز دارد؟

بیماران با توجه به وضعیت سلامتی و همچنین نوع بیماری و درمان آن، به دوره متفاوتی برای پرستاری نیازمند هستند. به عنوان مثال، در بیماری های ساده، فرد بلافاصله پس از درمان، بهبودی خود را به دست آورده و به مراقبت و پرستاری نیاز پیدا نمی کند. اما بیماری هایی نیز وجود دارند که مزمن و پیش رونده هستند. در این بیماری ها با گذشت زمان، وضعیت سلامتی بیمار وخیم تر شده و حال او بدتر می شود. طبیعتاً این بیماران باید مدت زمان بیشتری را بستری شده و به مراقبت ها و رسیدگی های خاصی نیاز پیدا می کنند.

توصیه ما به کاربران گرامی

مرکز تخصصی طبیب اول با بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه اعزام پزشک و کادر درمانی به بالین بیماران، توانست رضایت حداکثری بیماران را جلب کند.
این مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری، مجرب ترین کادر درمانی را به منزل بیماران اعزام می کند.
در ضمن مرکز پرستاری در منزل طبیب اول، خدمات خود را با تعرفه مناسب به کاربران ارائه می دهد.
پس برای آن دسته از افرادی که خواهان یافتن پاسخی برای این سؤال که هزینه پرستاری از بیمار بد حال در منزل چقدر است؟ باید گفت، استفاده از خدمات این مجموعه، مقرون به صرفه ترین گزینه پیش رو می باشد.
البته برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام تعرفه های پرستاری در منزل می توانید با پل های ارتباطی طبیب اول در تماس باشید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =