اعزام پزشک به منزل در تهران

اعزام پزشک به منزل در تهران


اعزام پزشک به منزل در تهران

قبل از اینکه در مورد موضوع  اعزام پزشک به منزل در تهران سخن به میان بیاوریم، می توان گفت که امروزه به سبب اهمیت بالای سلامتی و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه وتسریع در درمان، خانواده ها ترجیح می دهند بجای اینکه ازمنزل خود خارج بشوند  و در ازدحام جمعیت بیمارستان ها قرار بگیرند و در پشت در مطب پزشکان منتظر بشینند ، می توانند خدمات درمانی و مراقبتی را در منزل خود با آرامش و خیال راحت وهمچنین در زمان دلخواه و بر اساس برنامه خود دریافت کنند. به همین سبب استفاده از خدمات مراقبتی و پزشک در منزل به طرز باور نکردنی از طرف خانواده های زیادی مورد توجه قرار می گیرد.

وجود پزشک در منزل برای بیمار فواید بسیار بالایی دارد. دکتر با حضور در منزل بیمار با تشخیص و شروع روند درمانی به سلامت بیمار کمک فراوانی می کند.

ویزیت کردن  پیوسته و منظم پزشک در منزل احتمال اینکه در بیمارستان بستری بشود را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین زمانی که بیمار نیاز به پزشکان فوق تخصص داشته باشد آن را به سطوح بالاتر ارجاع می دهد.

اهمیت اعزام پزشک به منزل در تهران

در صورتی که در تهران ساکن هستین و احتیاج به خدمات ویزیت پزشک در منزل دارید، مطمئن باشید که با اعتماد به کادر مجرب طبیب اول در هر ساعت از شبانه روز به پزشک دسترسی خواهید داشت. با این کاراز ترافیک های شلوغ در امان خواهید بود و لازم نیست که در سطح شهر در این شرایط بحرانی خطر ابتلا به کرونا جابه جا شوید و فقط در هنگام تشخیص پزشک برای درمان سریع، امکان دارد بیماربه بیمارستان برای بستری شدن اعزام شود.

بعضی از بیماران سالمند هستند و رفت و آمد برایشان با زحمت همراه خواهد بود، از این رو از خدمات اعزام پزشک به منزل در تهران می توانند استفاده نمایند.

مزایای اعزام پزشک به منزل در تهران

اعزام پزشک به منزل در تهران
مزایای اعزام پزشک به منزل در تهران

با اعزام پزشک به منزل در تهران، ابتدا پزشک مورد نظر معاینه می کند و بعد مشاوره و تجویز دارو را برای آن ها انجام می دهد و در هنگام ضرورت از جمله نمونه گیری از خون و ادرار، چکاپ، پانسمان، نوار قلب، سرم درمانی، گذاشتن سوند ادراری، اندازه گیری فشار خون و مواردی از این قبیل را برای تشخیص و درمان بیماری انجام می دهد.

خدمات اعزام پزشک به منزل مرکز خدمات درمانی و مراقبتی طبیب اول باعث می شود که روند درمان با هزینه ای پایین تر در محیطی آرام و خارج از عفونت هایی که در بیمارستان وجود دارد انجام بگیرد و بیمار به سرعت بهبود پیدا کند.

اعزام پزشک به منزل  در تهران

با اعزام پزشک به منزل  در تهران خانواده های  بیماران نیز در صورت لزوم برای نگهداری و مراقبت از عزیزانشان آموزش های لازم را می بینند .

وقتی بیمار در منزل شما ویزیت می شود ملاقات های روزانه او به شدت کاهش می یابد که این خود به نوعی باعث کاهش ترافیک و آلودگی هوا در کلان شهر تهران خواهد شد.

همچنین از دیگر سبب های ویزیت در منزل می توان گفت که بیمار در منزل خود تغذیه بهتری خواهد داشت و همچنین رضایت مندی در او بیشتر خواهد بود. درمان بیمار نیز توسط پزشک مربوطه با کیفیت بالا و دقیق تری انجام خواهد شد زیرا محیط آرام و به دور از شلوغی بیمارستان خواهد بود که همه این ها در کنار هم نتیجه مطلوب تری را ارائه خواهند داد.

چه زمانی اعزام پزشک به منزل در تهران نیاز داریم ؟

  • در صورتی که به تازگی تحت عمل جراحی دشواری بوده اید و می خواهید که سریع تر از بیمارستان خارج شوید و به دستور پزشک باید ادامه روند درمان را سپری کنید باید از ویزیت پزشک مربوطه در منزل استفاده کنید.
  • هنگامی که شرایط شما به نحوی می باشد که از لحاظ زمانی امکان مراجعه به مراکز درمانی نمی باشد بهتر می باشد که از خدمات اعزام پزشک به منزل بهره ببرید.
  • زمانی که با توجه به شرایط جسمانی و وضعیت روحی روانی امکان  اینکه از منزل خود خارج شوید وجود ندارد.

چه زمانی می توان از خدمات پزشک در منزل استفاده کرد

  • هنگامی که بیمار پا به سن بوده و دیگر توانایی حرکت را ندارد.
  • هنگامی که بیمار به سبب تنهایی فاقد همراه و حامی در زمان مراجعه به مراکز پزشکی است.
  • هنگامی که بیمار به سبب ماهیت بیماری خود به هیچ وجه نباید از تخت خود خارج شود.
  • هنگامی که بیمار به علت معلولیت  دیگر توانایی حرکت را ندارد.
  • هنگامی که به سبب تعطیلات و روزهای خاص سال دسترسی به پزشک امکان پذیر نیست.
  • هنگامی که پزشک به منزل بیمار مراجعه می کند ، باعث کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار وخانواده آن می شود. در واقع می توان ذکر کرد که دسترسی راحت به پزشک از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی استفاده از خدمات درمانی در منزل به حساب می آید.

هزینه‌ی اعزام پزشک به منزل در تهران

اعزام پزشک به منزل در تهران
هزینه ی اعزام پزشک به منزل در تهران

نکته ای دیگری که در اعزام پزشک به منزل و هزینه های دریافتی باید به آن توجه داشت این است که دیگر نیاز نیست وقت خود و بیمار را در ترافیک و یا پشت درهای مطب در انتظار نوبت  گرفتن باشیم. پزشک مربوطه بدون حتی کمترین اتلاف وقت در زمان معین به منزل شما مراجعه کرده و بیمار را ویزیت می کند.

کلیه ی هزینه ها با توجه به شرایط بیمار و استفاده از پزشک متخصص مربوطه متغییر خواهد بود و این هزینه ها بعد از مراجعه ی پزشک به منزل و بررسی وضعیت بیمار مشخص می شود.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

کلیه ی افراد در جامعه دنبال راهی برای آرامش و آسایش عزیزانشان می باشند.

در حیطه ی پزشکی بسیار مواقع وجود دارد که افراد برای گرفتن وقت معاینه و رفتن به مطب پزشک و یا حتی یک چکاپ ساده باید زمان زیادی را هدر دهند و یا از روزها و یا حتی ماه ها قبل برای ویزیت وقت خود را تعیین نمایند در حالی که با استفاده از خدمات پزکی در منزل دیگر نیازی به این همه اتلاف وقت نمی باشد.

مرکز خدمات درمانی و پزشکی طبیب اول با کادری مجرب و متخصص همراه در شبانه روز آماده ی خدمت به عزیزان در شهر تهران می باشد.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دو =