پرستاری از کودکان خردسال | طبیب اول

پرستاری از کودک خردسال توسط بهترین پزشکان و پرستاران | طبیب اول


بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل

برای بسیاری از والدین شاغل دارای فرزند، استفاده از خدمات بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که با استفاده از خدمات این مرکز می توان پرستاران قابل اعتماد و مجربی را برای نگهداری از کودک در محیط منزل استخدام نمود.
البته استخدام پرستار برای نگهداری از کودک در منزل، علاوه بر نگهداری اصولی و جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کودک، تأثیر زیادی در رشد و آگاهی کودک و کسب آموزش های مهارتی لازم دارد. پس اگر قصد استخدام پرستار برای نگهداری از کودک خود در منزل را دارید، بهتر است این پرستار را از میان کادر بهترین و مجرب ترین مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری انتخاب کنید.
از این رو پیشنهاد می کنیم برای استخدام پرستار ماهر و کار بلد برای نگهداری از کودکان خردسال، از خدمات طبیب اول به عنوان معتبرترین مرکز ارائه دهنده خدمات پرستاری شبانه روزی تهران استفاده نمایید.

جهت مطالعه ادامه مطالب ۴ دقیقه ای با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین پرستار کودک خردسال در منزل

برخی از مهم ترین ویژگی های مرکز پرستاری کودک در منزل عبارت اند از:

  1. پرستار مجرب ضمن برخورداری از تعهد کاری بالا، بسیار وقت شناس بوده و در زمان تعیین شده برای نگهداری از کودک در منزل حاضر می شود.
  2. این پرستار برای ارائه خدمات پرستاری، هزینه مناسبی دریافت می کند.
  3. مرکز پرستاری معتبر، تحت نظارت وزارت بهداشت فعالیت نموده و با کسب مجوزهای لازم، اقدام به اعزام پرستار برای نگهداری از کودک در منزل می نماید.
  4. بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل از پرستاران دلسوز، باحوصله و مهربانی برخوردار است.
  5. پرستاران مرکز پرستاری مجرب، برنامه دقیقی برای ارائه خدمات نگهداری از کودک دارند.
بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل | طبیب اول
ارائه خدمات پرستاری در منزل با قیمت مناسب | طبیب اول

مزایای استفاده از خدمات بهترین مرکز پرستاری کودک خردسال در منزل

یکی از بزرگ ترین مزایای بهره مندی از خدمات معتبرترین مرکز پرستاری کودک در منزل، امکان تعیین ساعات کاری توسط والدین می باشد. لذا برحسب ساعات کاری خود و مدت زمانی که باید در محل کارتان بمانید و با محاسبه زمان رفت و آمد و ماندن در ترافیک های شهر تهران، می توانید ساعات کاری پرستار را تعیین نموده و امور شغلی خود را به سهولت مدیریت نمایید.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات پرستاری کودک خردسال در منزل می توان به آموزش مهارت های ارتباطی و آموزش های خصوصی و تخصصی به کودک توسط پرستار مجرب اشاره نمود. بنابراین با استفاده از این خدمات، کودک با یادگیری مهارت های مختلف، تعامل بهتری با اعضای خانواده خود خواهد داشت.
در ضمن بار استرس والدین به دلیل راحتی کودک در محیط منزل نیز کاهش محسوسی خواهد یافت.

خاطر نشان می شود نگهداری از کودک در محیط منزل توسط پرستار مجرب، از سپردن کودک به مهد کودک امنیت بالاتری دارد. همچنین در این حالت، والدین بر روند رشد و یادگیری کودک خود، نظارت و مدیریت بهتری خواهند داشت.

پرستار کودک خردسال در منزل چه وظایفی دارد؟

استفاده از خدمات بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل  از موهبت هایی است که باعث می شود والدین بدون استرس و نگرانی در محل کار خود حضور یابند. چرا که در این صورت، از وجود شخصی معتمد و مجرب در تمام زمینه های عاطفی و مراقبتی در کنار کودک خود مطمئن هستند.

پرستار کودک خردسال در نبود والدین، وظایف زیر را در قبال کودک بر عهده دارد:

  1. مراقبت اصولی و صحیح از کودک در مقابل خطرات و صدمات جانی
  2. تغذیه کودک با استفاده از مواد غذایی سالم و عوض کردن پوشک کودک خردسال
  3. یادگیری مهارت های آشپزی و پختن غذا و یا درست کردن شیر خشک برای کودک
  4. مراقبت صحیح از کودک در مقابل رفتارهایی که سلامت او را به مخاطره می اندازند.
  5. کسب مهارت در زمینه بازی های کودکانه و سرگرم کردن کودک خردسال با استفاده از تفریحات آموزشی و فکری
ارائه خدمات پرستاری از کودکان در منزل | طبیب اول
اعزام پزشک و پرستار در منزل با کمترین هزینه | طبیب اول

بخشی از خدمات پرستار کودک خردسال در منزل

لازم است بدانید خدمات ارائه شده توسط بهترین مرکز نگهداری از کودک خردسال در منزل، بسیار متنوع بوده و طیف گسترده ای از نیازهای کودک را در بر می گیرد. زیرا نوع خدمات مراقبتی و آموزشی در این مرکز به سن کودک و همچنین ویژگی های او بستگی دارد. از این رو در توضیح خدمات بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مادر یاری

این گروه از پرستاران به دلیل تجربه کاری با کودک خردسال، از کلیه عادات غذایی، نیازها و پروسه رشد کودک اطلاع دارند. این پرستاران که مادر شدن را تجربه کرده اند، می توانند خدمات متنوع در تمام زمینه های کمکی به والدین ارائه دهند.
البته پرستاران مادریار از تحصیلات دانشگاهی برخوردار نبوده و بنابراین قدرت یاددهی مهارت ها و آموزش های تخصصی را به کودکان ندارند.

کودک یاری

پرستاران کودک یار، دوره های آموزشی مختلفی را گذرانده و موفق به کسب مدرک کودک یاری شده اند. لذا خدمات تخصصی تری را در حوزه نگهداری و پرستاری از کودک خردسال ارائه می دهند.
از این رو والدین می توانند با اطمینان بیشتر، امور منزل و همچنین آموزش مهارت های مختلف به کودک خردسال را به پرستاران کودک یار بسپارند.

روانشناسی کودک

این گروه از پرستاران در رشته روانشناسی کودک دارای تحصیلات دانشگاهی بوده در زمینه اختلالات، ناهنجاری ها و مراحل رشد شخصیت کودک تجربه علمی بالایی دارند. لذا می توانند با قرارگیری در کنار والدین کودک، انواع آسیب ها مانند اضطراب، فوبیای کودکی و … را ریشه یابی و درمان نمایند.

در ضمن روانشناسان کودک در زمینه ارائه نکات لازم در جهت فرزند پروری به والدین نیز تبحر کامل دارند. از این رو می توان با استفاده از خدمات این پرستاران، زمینه لازم برای رشد و خلاقیت کودک و همچنین درمان ناهنجاری های دوران خردسالی و حتی نوجوانی فراهم می شود.

یک پیشنهاد ویژه برای شما سروران ارجمند

طبیب اول به عنوان بهترین مرکز پرستاری از کودک خردسال در منزل آماده ارائه خدمات شبانه روزی خود به شما عزیزان می باشد. لذا در صورت نیاز به پرستاران مجرب و بااخلاق برای نگهداری از کودکان خود در منزل، می توانید از طریق شماره های زیر با واحد مشاوره طبیب اول در تماس باشید. سپس با کسب اطلاعات مورد نیاز خود، مراقبت از فرزندان دلبندتان را به پرستاران دوره دیده و کار بلد این مرکز تخصصی بسپارید.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۴-۰۲۱

تلفن:  ۷۷۰۳۳۰۲۶-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم

سلامتی روز افزون شما آرزوی ماست

مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =