درمان بیماران نیازمند بستری در منزل | طبیب اول

درمان بیماران نیازمند بستری در منزل با تیم مجرب طبیب اول


بررسی درمان بیماران نیازمند بستری در منزل

ما برای رفع نیازهای پیشرفته شما عزیزان در خانه مراقبت می کنیم تا سلامتی و شادی آنها را بهبود بخشیم. مراقبت های سنتی در خانه به عزیز شما اجازه می دهد بدون دست کشیدن از استقلال از کمکی که لازم دارد دریافت کند. اگر عزیز شما سالم است، ممکن است بتوانید نیازهای او را به تنهایی برآورده کنید یا با یک مراقب برای کمک به آنها کمک کنید. با این حال، مواردی وجود دارد که نیازهای مراقبت پیشرفته تر هستند. یک پرستار خصوصی وظیفه از سطح مراقبت مورد نیاز عزیزان را نه در مراکز پرستاری یا بیمارستان، بلکه در آسایش و امنیت خانه به عزیزان ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با شرایط درمان بیماران نیازمند بستری در منزل با ما همراه باشید.

خدمات درمان بیماران نیازمند بستری در منزل

برخلاف خدمات سنتی مراقبت در خانه، پرستاران وظیفه خصوصی مراقبت های پزشکی فردی را ارائه می دهند. آنها واجد شرایط این مراقبت ها را در آسایش منزل خود بیمار یا در مراکزی مانند بیمارستان یا خانه سالمندان ارائه می دهند. آنها می توانند مراقبت های پیشرفته را ارائه دهند، همزمان با خانواده کار کنند. هدف ما ارائه مراقبت های سفارشی مورد نیاز مشتریان، همه از یک منبع میباشد.

 1. داروهای خوراکی تنظیم شده است
 2. تجویز داروی غیر تزریقی یا تزریقی
 3. پر کردن سرنگ انسولین
 4. بهداشت استوما و کاتتر
 5. برداشتن / تعویض پانسمان های آسپتیک
 6. مدیریت پوست، نظارت بر وضعیت پوست و مراقبت از زخم
 7. مکش حفره دهان و تغذیه لوله ای
 8. مراقبت از روده
 9. آموزش اصلی برای اعضای خانواده
 10. ارزیابی کلی بهداشت و هماهنگی مراقبت
 11. برای بررسی به روز بودن برنامه مراقبت و بازدید از وضعیت ویزیت
درمان بیماران نیازمند بستری در منزل | طبیب اول
درمان بیماران نیازمند بستری در منزل با بیش از بیست سال سابقه، طبیب اول

مراقبت در منزل در سطح پیشرفته برای عضو خانواده

ما برای ارائه مراقبت های تخصصی کارکنان بسیار آموزش دیده و واجد شرایط استخدام می کنیم. ما معتقدیم که هر مشتری، صرف نظر از سن و دقت، می تواند با مراقبت با کیفیت از تیم مراقبت طبیب اول ارتباط، هدف و امید بیشتری را تجربه کند. پرستاران وظیفه خصوصی برای انجام کارهای پزشکی پیشرفته زیر بسیار آموزش دیده و دارای مجوز هستند.

نحوه کمک به درمان بیماران نیازمند بستری در منزل

پرستاران وظیفه خصوصی ما هر زمان که نیاز داشته باشید در دسترس هستند. از ویزیت های منظم پرستاری گرفته تا مراقبت های ساعتی  کسی در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در آنجا حضور دارد. ما با تیم پزشکی عزیز شما همکاری می کنیم تا پشتیبانی حرفه ای مورد نیاز وی را ارائه دهیم. طبیب اول مراقبت در خانه را ایجاد می کند که در زندگی سالمندان و بزرگسالان تغییر ایجاد می کند.

با بهره گیری از کادری مجرب مشتریان و خانواده هایشان مراقبت های خود را در صدها موقعیت مختلف به ما سپرده اند. چه خدمات مراقبت شخصی و چه خدمات پرستاری وظیفه خصوصی، ما پشتیبانی و خدماتی را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا بهترین راه حل های مراقبت از عزیزانتان را تضمین کنید.

یک پرستار متخصص خصوصی یا پرستار بالینی یک پزشک بالینی باتجربه است که سالها تخصص در صنعت مراقبت و بهداشت خواهد داشت. آنها مراقبت های ارائه شده توسط پرستاران و مراقبان شما را کنترل و مدیریت خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که تک تک جنبه های مراقبت شما نیازهای شما را برآورده می کند.

با شناختن شما و نیازهای شما، پرستار خصوصی شما با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که برنامه پشتیبانی شما در اطراف شما و نوع مراقبت شما متمرکز شده است. نه فقط به صورت عملی، بلکه همچنین برای حمایت از سلامت عاطفی شما.

چرا استخدام پرستار خصوصی در منزل را انتخاب کنیم؟

برای بیش از ۲۰ سال میباشد که ما مراقبت های بالینی مبتنی بر فرد را برای کسانی که شرایط بهداشتی پیچیده ای دارند و مایل به ادامه زندگی در خانه خود هستند، ارائه می دهیم.

به جای استرس و نگرانی از ترک خانه و دارایی مورد علاقه خود برای انتقال به خانه های سالمندان، مراقبت از پرستار خصوصی شما را قادر می سازد در مکانی که می شناسید و عاشق آن هستید. در حالی که پشتیبانی یک به یک متناسب با خود را در یک بسته مدیریت شده دریافت می کنید، بمانید.

پشتیبانی از طیف گسترده ای از شرایط و نیازهای مختلف بهداشتی

آسیب مغزی بدست آمده
شرایط عصبی
سکته
تغذیه PEG
مراقبت از تراکوستومی
نظارت بر قند خون
مدیریت کاتتر ، روده و استوما
مراقبت از تهویه
مراقبت های خانگی
مراقبت تسکینی
پشتیبانی از آسیب نخاعی

پرستاران خصوصی ما تجربه گسترده ای در صنعت بهداشت عمومی و خصوصی دارند و تخصص لازم را برای اطمینان از پشتیبانی صحیح از شما دارند. داشتن چنین تجربه متنوعی در تیم پرستار خصوصی ما به این معنی است که ما دانش و مهارت لازم برای ارائه مراقبت از خانه با کیفیت را برای یک شرایط خاص یا نیازهای متعدد مراقبت پیچیده داریم.

درمان بیماران نیازمند بستری در منزل | طبیب اول
تجربه گسترده در صنعت بهداشت عمومی و خصوصی برای درمان بیماران نیازمند بستری در منزل در تیم، طبیب اول

نحوه گزینش پرستار خصوصی برای درمان بیماران نیازمند بستری در منزل

برای ارائه بهترین مراقبت در منزل، ما فقط بهترین پرستاران خصوصی را برای عضویت در تیم معتبر خود جذب می کنیم. بنابراین، فرآیند انتخابی که ما پیاده سازی می کنیم دقیق است. اطمینان حاصل می شود که افراد با تجربه در رشته های مختلف پرستاری را انتخاب می کنیم و به حفظ استقلال مشتریان خود اختصاص می دهند.

همه پرستاران خانگی ما باید دارای ثبت نام به روز در شورای پرستاری و مامایی و همچنین تجربه آموزش و مهارت در کارهای بالینی داشته باشند. برای مراقبت از زندگی یا بازدید از یک شرایط پیچیده یا آسیب دیدگی، همین امروز با ما تماس بگیرید مشاوران دوستانه ما شرایط و نیازهای فعلی شما را بررسی می کنند و جلسه ای را با یک مدیر مراقبت محلی ترتیب می دهند تا روند تنظیم مراقبت را آغاز کنند.

هنگامی که با تیم پرستاری مراقبت از منزل ما کار می کنید. تیمی از افراد را دارید که به عزیزان شما نگاه می کنند. افراد بی شماری وجود دارند که می توانند با هر نگرانی یا سوالی از آنها، به بیمار و خانواده کمک کنند یا از آنها پشتیبانی کنند.

ما به تداوم مراقبت اعتقاد داریم، و این چیزی است که ما آن را بسیار جدی می گیریم. برای اطمینان از اینکه عزیز شما از کیفیت و مراقبت مداوم و ویژه ای که شایسته آن است برخوردار است. تمام تلاش خود را می کنیم تا برای هر ویزیت همان مراقبان را بفرستیم.

طبیب اول

تیم پزشکی طبیب اول آماده ارائه هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری به شما متقاضیان گرامی میباشد.

نویسنده: محسن محمدگل

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول
تهران ، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری ، واحد۵
مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸
مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸
چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم
سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست
مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل
۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =