هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ | طبیب اول

هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل با مناسب ترین قیمت - طبیب اول


هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ | طبیب اول

یکی از مهمترین سؤالات متقاضیان دریافت خدمات درمانی در منزل این است که هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ بیماری عفونی از بیماری هایی است که به دلیل وجود ویروس یا میکروب در بدن ایجاد می شود. بیماری های مختلفی مانند سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا جزء بیماری های عفونی هستند.

بسیاری از افراد هنگام مواجه شدن با این بیماری ها، تمایلی به حضور در مراکز درمانی ندارند. علاوه بر این، برخی از افراد مبتلا به بیماری های عفونی، نمی توانند از منزل خارج شوند. یکی از دلایل اهمیت انجام مراقبت اصولی از بیمار عفونی، مسری بودن این بیماری ها است. بنابراین به این افراد توصیه می شود از حضور در مراکز درمانی خودداری کنند. از این رو حضور پزشک در منزل بیمار می تواند بهترین راه کار باشد.

برای دریافت این خدمات با تعرفه مناسب می توانید با مراکز تخصصی معتبر تماس بگیرید. چرا که در این مراکز، کلیه خدمات با تعرفه های مصوب وزارت بهداشت ارائه می شوند.

جهت بهره مندی از مقاله ذیل، ۵ دقیقه ای با ما همراه باشید

در چه مواردی می توان از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل استفاده کرد؟

پیش از پرداختن به هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ بهتر است با موارد استفاده از خدمات حضور پزشک در منزل آشنا شوید. افراد مبتلا به بیماری های زیر می توانند از ویزیت پزشک در منزل استفاده کنند:

 1. در مواقعی که افراد دچار بیماری عفونی شده و بدن به درمان معمولی پاسخ ندهد.
 2. افراد مبتلا به بیماری عفونی مزمن
 3. مشاهده علائمی مانند اسهال، تب، دردهای عضلانی و خستگی
 4. گزیده شدن به وسیله حیوانات
 5. افراد درگیر با مشکلات تنفسی
 6. مبتلایان به سر درد شدید به همراه تب
 7. بروز مشکلات ناگهانی بینایی
 8. ابتلا به سوء تغذیه شدید
 9. ابتلا به سرطان یا سایر اختلالات
 10. تورم یا بثورات
 11. سالمندانی که به دلیل ضعف سیستم ایمنی به بیماری های عفونی مبتلا می شوند.

مزایای استفاده از خدمات متخصص عفونی در منزل بیمار کدامند؟

افرادی که به بیماری های مختلف دچار شده اند می توانند از خدمت ویزیت متخصص در منزل برخوردار شوند. بیمارانی که توانایی خروج از منزل ندارند نیز می توانند به راحتی از این خدمات استفاده کنند.

از مهم ترین مزایای حضور متخصص در منزل می توان به راحتی و آسایش بیمار اشاره کرد. علاوه بر این، ویزیت متخصص در منزل بیمار، موجب آرامش ذهنی و روانی بیمار می شود. در کنار این موارد، کمک به بهبود سریع بیمار را نیز می توان از دیگر مزایای این خدمات دانست.

با وجود این ویژگی ها، شاید این سؤال در ذهن شما ایجاد شود که هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ در پاسخ این پرسش، کاهش هزینه های بیمار را می توان به عنوان مزیت دیگر ویزیت متخصص در منزل برشمرد. با استفاده از این خدمات و با حذف هزینه های لازم برای رفت و آمد، در هزینه ها صرفه جویی می شود.

هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ | طبیب اول
مزایای استفاده از خدمات متخصص عفونی در منزل بیمار – طبیب اول

گزینه های مناسب برای استفاده از خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل

اغلب افراد مبتلا به بیماری های عفونی می توانند از ویزیت متخصص عفونی در منزل استفاده کنند.
این بیماران عبارتند از:

 1. بیماران عفونی تنفسی مانند مبتلایان به آنفولانزا، پنومونی و ذات الریه
 2. بیماری های عفونی کبد مانند هپاتیت B و C
 3.  عفونت گوش
 4. مبتلایان به بیماری عفونی دستگاه گوارش مانند کلستریدیوم دیفیسیل و هلیکوباکترپیلوری
 5.  التهاب صفاق یا پریتونیت
 6. بیماران مبتلا به عفونت زخم بستر
 7. مبتلایان به عفونت دستگاه ادراری
 8. افراد مبتلا به عفونت پا در بیماران دیابتی
 9. بیماران مبتلا به انواع عفونت پوستی
 10. مبتلایان به بیماری عفونی مزمن
 11. افراد مبتلا به سلولیت

وظایف متخصص عفونی به هنگام ویزیت بیمار در منزل

متخصص عفونی، انجام وظایف زیر را در منزل بیمار بر عهده دارد:

بررسی وضعیت جسمانی بیمار

متخصص عفونی درباره سابقه بیمار، داروهای مصرفی و حساسیت ها اطلاعات کافی را به دست می آورد. سپس با معاینه بیمار و توجه به علائم او، بیماری اولیه را تشخیص می دهد.

تشخیص نوع بیماری عفونی

این متخصص از طریق آزمایشات، عکسبرداری ها و تست های لازم، بیماری فرد را تشخیص می دهد. با بیان این مراحل، شاید بپرسید هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟
در این باره باید به این موضوع اشاره کرد که در صورت نیاز می توانید تمامی این نمونه برداری ها را در منزل انجام دهید. این امر به کاهش هزینه های درمان کمک می کند.

درمان بیماری عفونی

درمان انواع بیماری عفونی بسته به نوع به بدن و عامل آن، با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین درمان این بیماری ها با توجه به شدت علائم و رشد عفونت نیز متغیر است. از این رو پزشک با بررسی وضعیت بیمار و نوع بیماری، درمان های لازم را تجویز می کند.

مراقبت بیمار پس از درمان

تجویز و بررسی مراقبت های لازم پس از درمان بیمار نیز برعهده پزشک متخصص عفونی است. وی با حضور در منزل، توصیه های لازم را برای اجرای این مراقبت ها، ارائه می کند.

هزینه ویزیت بیمار عفونی توسط متخصص در منزل چگونه محاسبه می شود؟

معمولاً تعرفه ویزیت پزشک در منزل بر مبنای دستورالعمل های وزارت بهداشت تعیین می شود. از این رو هزینه ویزیت و دستمزد دریافتی، شفاف خواهد بود. اما در صورت نیاز بیمار به استفاده از خدمات دیگر، تعرفه درمانی تغییر می یابد.

نوع بیماری و روش درمان آن، از مهم ترین عوامل مؤثر در قیمت گذاری هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل هستند. ضمناً مسافت مراکز اعزام کادر درمانی تا منزل بیمار نیز در تعیین قیمت این خدمت نقش دارد.
به این معنی که هر اندازه مسافت این مراکز تا منزل بیمار بیشتر باشد، متخصص هزینه بالاتری را تقاضا خواهد کرد.

البته توصیه می شود برای دریافت پاسخ هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ از کارشناسان مراکز درمانی کمک بگیرید.

اما به این نکته نیز توجه کنید که تعرفه ویزیت متخصص عفونی در منزل، بسیار کمتر از قیمت ارائه این خدمات در مراکز درمانی است. بنابراین شما با استفاده از این خدمات مراکز معتبر، در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. این مرکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی در منزل، به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات و درخواست های شما می باشد.

هزینه ویزیت بیمار عفونی توسط متخصص در منزل چگونه محاسبه می شود – طبیب اول

سخن آخر خدمت شما عزیزان

طبیب اول از برترین مراکز درمانی است که به ارائه خدمات مختلف در منزل بیمار می پردازد. پزشکان عمومی و متخصص این مرکز برای برطرف کردن نیاز بیماران، به منزل آنها مراجعه می کنند. بنابراین می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با طبیب اول تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

پزشکان این مرکز بلافاصله خود را به منزل بیمار رسانده و او را ویزیت می کنند. در نتیجه لازم نیست برای درمان بیمار خود به مراکز درمانی و مطب ها مراجعه کنید. این خدمت به شکل چشمگیری در زمان و هزینه شما صرف جویی خواهد کرد.
کارشناسان طبیب اول ، پاسخگوی مناسبی به پرسش هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ هستند. شما از طریق تماس با طبیب اول می توانید از تعرفه خدمات ارائه شده و اطلاع از ویزیت متخصص عفونی در منزل توسط این مجموعه نیز آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه طبیب اول

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =