مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران | طبیب اول 

آشنایی با بهترین مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران_طبیب اول 


معرفی مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران | طبیب اول 

امروزه تقاضا برای استفاده از خدمات مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران به شدت بالا رفته است. مشغله شغلی افراد موجب شده است که هنگام بیماری عضوی از خانواده، درخواست حضور کادر درمانی در منزل مطرح شود.
چرا که اغلب افراد، زمان کافی برای مراجعه به مراکز درمانی را ندارند. همچنین ترافیک و آلودگی هوا نیز تا حد زیادی مانع از انتقال بیماران خاص به مراکز درمانی می شود.
این عوامل موجب می شوند تا استفاده از خدمات درمانی در منزل با استقبال بیمار و خانواده او مواجه شود. البته لازم است برای این منظور از مراکز درمانی معتبر کمک بخواهید. زیرا این مراکز، بهترین و باتجربه ترین کادر خود را برای مداوای بیمار به منزل اعزام می کنند.

لطفا جهت مطالعه مقاله ذیل، چند دقیقه ای با ما همراه باشید.

 

اهمیت استفاده از خدمات مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران

برای گرفتن بهترین نتیجه و درمان تخصصی بیمار لازم است تا به پزشکان باتجربه و مراکز مجهز، مراجعه کنید. این مراکز می توانند بهترین خدمات را برای درمان بیمار ارائه کنند.

برای درک بهتر اهمیت استفاده از خدمات این مراکز، در ادامه به بررسی اهم این خدمات پرداخته شده است. از جمله خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران می توان موارد زیر را نام برد:

مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران | طبیب اول 
اهمیت کادر متخصص و حرفه ای در مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی

وجود کادر متخصص و حرفه ای

اغلب افراد هنگام ابتلا به بیماری، به پزشک عمومی مراجعه می کنند. این در حالی است که پزشک عمومی قادر به تشخیص و درمان اغلب بیماری ها نیست. در این موارد توصیه میش ود به پزشکان متخصص مراجعه شود. هر پزشکی بنا به رشته تحصیلی خود، در زمینه خاص تخصص دارد.
بنابراین برای درمان بیماری های مختلف باید از پزشک متخصص در زمینه آن بیماری کمک بخواهید.

از وظایف پزشک متخصص می توان به حضور به موقع برای معاینه و درمان بیمار اشاره کرد. در ضمن پزشک متخصص باید پس از معاینه بیمار، داروها و مراقبت های ویژه را برای درمان، تجویز کند.

علاوه بر این، برخی از بیماران نیازمند تزریق سرم یا آمپول هستند. پزشک متخصص مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران وظیفه تزریق آمپول یا سرم بیمار را نیز بر عهده دارد.

برای بهره مندی از این خدمات متنوع مراکز تخصصی درمانی بالینی می توانید با این مراکز تماس بگیرید. مراکز معتبر، کار بلدترین متخصصین را در هر ساعت از شبانه روز به محل مورد نظر بیمار اعزام می کنند.

مداوای سریع بیمار

مراجعه پزشک متخصص به منزل بیمار، مزیت های فراوانی برای بیمار و خانواده او دارد. حضور پزشک در منزل، منجر به تشخیص به موقع بیماری می شود.
این امر نیز موجب می شود تا روند درمان با سرعت بیشتری طی شود. در صورت تشخیص پزشک متخصص، برای درمان کامل بیمار از توانبخشی و تیم های پرستاری نیز استفاده خواهد شد.
همچنین ویزیت به موقع و منظم بیمار توسط پزشک، موجب کاهش احتمال بستری شدن بیمار در بیمارستان می گردد. در صورت صلاح دید پزشک، استفاده از خدمات پزشکان فوق تخصص نیز لازم خواهد بود.
علاوه بر معالجه و درمان بیماری، خدماتی نظیر تزریقات و پانسمان نیز توسط کادر درمانی در منزل صورت می گیرد. پانسمان و معالجه زخم های حاد در منزل از دیگر خدمات ارائه شده در این مراکز است.

مناسب بودن هزینه درمان

معمولاً بستری شدن در بیمارستان ها و مراکز درمانی، هزینه بالایی برای بیمار و خانواده او در پی دارد. بنابراین باید به فکر یافتن بهترین مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران باشید.
زیرا هزینه مراجعه به مراکز درمانی به مراتب بیشتر از هزینه حضور پزشک در منزل بیمار خواهد بود.

همچنین باید هزینه رفت و آمد را نیز به هزینه بستری شدن در بیمارستان اضافه کنید. ضمناً ترافیک و شلوغی رفت و آمد، روحیه بیمار را دچار تضعیف می کند.
این در حالی است که حضور پزشک در منزل از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری خواهد کرد. در این زمان بهترین راه حل، بررسی و پیدا کردن بهترین مرکز برای بیمار است.

مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران | طبیب اول 
حضور پزشک در منزل توسط مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران_طبیب اول

 

عدم نیاز به حضور در صف های طولانی

مطب پزشکان، جزو شلوغ ترین مکان ها می باشد. مخصوصاً در عصر حاضر که سلامتی افراد با خطرات جدی مواجه می باشد. تعداد بیماران با شرایط مختلف روز به روز در حال افزایش است. همین امر موجب می شود تا در برخی از مطب ها، صف های طولانی تشکیل شود.
این صف های طولانی علاوه بر اتلاف زمان، ممکن است سبب انتقال انواع بیماری ها به افراد شود. در این موارد، بهترین کار برای درمان بیماری، حضور پزشک در منزل است.
برای این کار، کافی است با  مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران تماس بگیرید.
در این صورت بیمار در منزل و با آرامش کامل توسط پزشک، معالجه و درمان می شود. داشتن آرامش و عدم استرس بیمار، تشخیص و درمان بیماری را برای پزشک آسانتر خواهد کرد.

انجام انواع تست و آزمایش در منزل

یکی دیگر از خدماتی که توسط پزشک و کادر درمانی در منزل بیمار انجام می شود گرفتن انواع آزمایش است. امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا، حضور در آزمایشگاه ها به نگرانی بزرگ بیماران تبدیل شده است.
علاوه بر این، بسیاری از بیماران، توانایی جسمانی برای مراجعه به آزمایشگاه را ندارند. بنابراین مراکز تخصصی بالینی، تکنسین های خود را برای گرفتن تست از بیماران، به منزل آنها اعزام می کنند. این امر موجب می شود تا بیماران از مراجعه به مراکز درمانی برای انجام انواع آزمایش ها بی نیاز شوند.
علاوه بر این، در این روش نیازی به حضور در آزمایشگاه جهت گرفتن نتیجه آزمایش نیز وجود ندارد.

جمع بندی

امروزه بسیاری از خدمات درمانی توسط پزشکان متخصص و کادر درمانی مجرب در منزل بیمار انجام می شود. یکی از بهترین گزینه ها برای بهرمندی از این خدمات، مراجعه به مرکز تخصصی خدمات درمانی و بالینی در تهران است.
از جمله معتبرترین این مراکز تخصصی می توان به طبیب اول اشاره کرد. این مرکز انواع خدمات تخصصی درمانی و بالینی را در منزل ارائه می کند.
خدمات عرضه شده توسط پزشکان متخصص و کادر درمان حرفه ای طبیب اول، گستره زیادی از خدمات را شامل می گردد.
از جمله خدمات طبیب اول می توان به ارائه خدمات درمانی و پرستاری در منزل اشاره کرد. علاوه بر این، طبیب اول در زمینه ارائه خدمات مختلف توانبخشی به معلولین نیز به ارائه خدمت پرداخته است.
شما می توانید مراقبت از بیماران آی سی یو را نیز در منزل به تکنسین های باتجربه طبیب اول بسپارید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه طبیب اول

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =