ویزیت متخصص ریه در منزل

با توجه به نتایج تحقیقات بیماران در محیط خانه روند بهبودی را سریعتر طی خواهند کرد.


اطلاعاتی در مورد متخصصان بیماران ریوی

خواه به دنبال تشخیص بیماری ریه باشید یا بالاخره متوجه شوید که چرا برای نفس کشیدن تلاش میکنید. ویزیت متخصص ریه در منزل راه حلی میباشد که ممکن است به آن مراجعه شود. اما آنها چه میکنند؟ چه بیمارهایی را ویزیت میکنند؟ چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟ در اینجا آنچه شما باید در مورد ریه شناسان بدانید آورده شده است. متخصص ریه، پزشکی است که متخصص سیستم تنفسی میباشد. اگر از شکم گرفته تا ریه ها شکایت کنید، ریه ها یا هر قسمت از سیستم تنفسی را درگیر می کند. متخصص ریه، راه حلی میباشد که میخواهید این مشکل را حل کنید. ریه شناسی یک رشته پزشکی در پزشکی داخلی است.

فرایند تحصیلی لازم برای متخصصان ریه

این پزشکان آموزش های داخلی را می گذرانند. آنها مدرک خود را دریافت می کنند، دانش پزشکی داخلی را کامل می کنند. سپس چندین سال به عنوان یک عضو اصلی در ریه شناسی متمرکز می شوند که شامل مراقبت های ویژه نیز میشود. پس از آن، آنها باید امتحانات تخصصی را بگذرانند و قبول شوند، و فقط در این صورت است که می توانند به عنوان یک متخصص ریه معتبر بورد بگیرند.
در حالی که سیستم تنفسی به خودی خود یک تخصص است، متخصصان ریه می توانند حتی بیشتر از این تخصص داشته باشند. برخی از این پزشکان بر بیماری های خاصی مانند آسم، فیبروز ریوی و COPD متمرکز هستند. در حالی که برخی دیگر، مانند بیماران اطفال یا سالمندان، جمعیت منحصر به فردی را درمان می کنند. از آنجا که بسیاری از بیماری های ریه و قلب علائم مشابهی دارند، متخصصان ریه اغلب هنگام تشخیص بیماران با متخصصان قلب کار می کنند. بیمارانی که برای تنفس نیاز به حمایت از زندگی یا تهویه دستی دارند، یک متخصص ریه باید بر این عنصر مراقبت از آنها نظارت کند. با توجه به نتایج تحقیقات بیماران در محیط خانه روند بهبودی را سریعتر طی خواهند کرد. ویزیت متخصص ریه در منزل گزینه ی خوبی برای استفاده میباشد.

چگونه یک متخصص ریه می تواند به شما کمک کند.

یک متخصص ریه با بیمارانی که با مشکلات جدی یا مزمن تنفسی روبرو هستند کار می کند. در حالی که پزشکان مراقبت های اولیه می توانند شرایط خفیف یا کوتاه مدت مانند موارد ناشی از سرماخوردگی یا عفونت تنفسی را کنترل کنند. برای تشخیص، درمان و مدیریت بیماری های پیچیده تر که در درجه اول ریه ها هستند باید به یک متخصص ریه مراجعه کنید.اگر با بیماری تنفسی دست و پنجه نرم می کنید، تشخیص دقیق اولین قدم است. یک متخصص ریه از روشهایی مانند اسپیرومتری، عمل خون، اشعه ایکس قفسه سینه، سی تی اسکن، برونکوسکوپی و مطالعات خواب برای تشخیص بیماری مزمن ریه استفاده می کند.
متخصص ریه ممکن است از شما بخواهد این آزمایشات را تکرار کنید حتی اگر قبلاً آنها را برای تأیید نتایج انجام داده اید. پس از تشخیص، یک متخصص ریه یک برنامه درمانی ایجاد می کند. در صورت نیاز به جراحی، این عمل به احتمال زیاد توسط جراحی متخصص قلب و ریه انجام می شود. علاوه بر این، یک متخصص ریه از داروها، روش های درمانی و توان بخشی ریوی برای کمک به شما در بازگشت به سلامتی استفاده خواهد کرد. از آنجا که بیماری های ریوی اغلب ناتوان کننده هستند و به مراقبت طولانی مدت نیاز دارند. متخصصان ریه در کار با شما و خانواده و تیم مراقبت های بهداشتی مهارت کافی دارند. با ویزیت متخصص ریه در منزل آنها میتوانند در شرایط بهتری برنامه های درمانی را متناسب با شما تطبیق دهند. و بتوانند مراقبت های شما را با سایر اعضای مهم تیم هماهنگ کنند.
ویزیت متخصص ریه در منزل
یک متخصص ریه با بیمارانی که با مشکلات جدی یا مزمن تنفسی روبرو هستند کار می کند.

چه زمانی باید به متخصص ریه مراجعه کنید؟

یک سرفه ساده همراه با آلرژی یا سرماخوردگی نباید شما را به دنبال یک متخصص ریوی بکشد. مراقبت های فوری یا پزشک مراقبت های اولیه باید اولین گزینه شما باشد. و سپس باید به متخصص آلرژی یا متخصص گوش، حلق و بینی (گوش و حلق و بینی) مراجعه کنید. اگر این سرفه بیش از ۳ هفته ادامه پیدا کرد یا شدید شد باید به یک متخصص ریه مراجعه کنید. این کار باید با مشورت پزشک مراقبت های اولیه انجام شود.

علائم زیر می تواند مربوط به یک بیماری ریوی باشد و یک متخصص ریوی می تواند مفید باشد.

درد یا گرفتگی قفسه سینه
سرگیجه، سبکی سر یا غش کردن
مشکل در تنفس، به ویژه در حین ورزش
خستگی
خس خس
برونشیت مکرر یا مزمن یا سرماخوردگی که بر سیستم تنفسی شما تأثیر می گذارد
آسم که به خوبی کنترل نشده است یا عوامل محرک آن مشخص نیست

چگونه یک متخصص ریه پیدا کنیم

اگر با هر یک از علائم بالا دست و پنجه نرم می کنید، یا از نتایج یا جوابی که از پزشک عمومی گرفته اید راضی نیستید. وقت آن است که یک متخصص ریه را پیدا کنید. روش های مختلفی برای یافتن یک متخصص تنفسی جدید وجود دارد. از دکتر مراقبت های اولیه خود درخواست ارجاع کنید. بسیاری از پزشکان ارتباطات بین متخصصان محلی را برقرار می کنند. تا بتوانند بیماران خود را به پزشکانی که کار آنها را می دانند و اعتماد دارند ارجاع دهند. اگر نزدیک به تشخیص نیستید، از ارائه دهنده مراقبت های اولیه خود بپرسید که آیا آنها می توانند یک متخصص ریه را توصیه کنند.
اگر چند گزینه برای انتخاب دارید، در هر یک جستجوی اینترنتی را انجام دهید. بررسی ها را بخوانید، به دنبال هر تخصصی باشید که آنها تمرکز می کنند و ببینید آیا بیماران جدیدی را می گیرند سپس وقت بگیرید. اگر یک پزشک به زودی نمی تواند شما را ملاقات کند، با پزشک دیگر تماس بگیرید. اگر هنوز در رزرو قرار ملاقات مشکل دارید، از مطب پزشک مراقبت های اولیه خود بخواهید که تماس شما را برقرار کنند. بعضی از پزشکان اسلات اورژانس را برای شرایطی از این دست در نظر می گیرند. برای مشکلات  ریوی، بدیهی میباشد که هیچ نوع پزشکی بهتر از یک متخصص ریه وجود ندارد. با ویزیت متخصص ریه در منزل به این متخصصان بسیار آموزش دیده اعتماد کنید تا سلامتی شما را در بالاترین اولویت خود قرار دهند.
ویزیت متخصص ریه در منزل
با ویزیت متخصص ریه در منزل پزشکان میتوانند در شرایط بهتری برنامه های درمانی را متناسب با شما تطبیق دهند.
مرکز خدمات پرستاری و پزشکی طبیب اول همواره به طور شبانه روزی و با پزشکانی متخصص و با تجربه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز در هر نقطه از شهر تهران می باشد.
از این که در این مقاله همراه ما بودید نهایت تشکر را داریم و امیدواریم که این موضوع برایتان مفید بوده باشد.
اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول
تهران، خیابان مدنی بالاتر از مترو سبلان – روبروی بانک ملت – نبش خیابان نوری، واحد۵
مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸
مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸
چنانچه نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید منتظر صدای گرمتان هستیم
سلامتی روز افزون شما آرزوی همیشگی ماست
مرکز پرستاری در منزل طبیب اول در نقشه گوگل
۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =