تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل | طبیب اول

پرستاران باتجربه در زمینه نگهداری از کودک اوتیسم


تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل چقدر است؟

یکی از روش های مطمئن و آسان برای نگهداری از کودکان اوتیسم، استفاده از خدمات پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل است.
استفاده از این خدمات برای بسیاری از والدینی که به دلیل مشغله کاری، توانایی مراقبت اصولی از کودک خود را ندارند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
لازم به ذکر است تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل نیز بسیار مناسب بوده و از این رو بهره مندی از پرستاران اوتیسم در منزل، گزینه ایده آلی برای مراقبت و آموزش مفاهیم به این کودکان است. البته در نظر داشته باشید که کودکان اوتیسمی از روحیه بسیار حساسی برخوردار بوده و به مراقبت ویژه توسط افراد مجرب نیاز دارند.
به همین دلیل توصیه می کنیم برای بهره مندی از خدمات پرستاری کودکان اوتیسمی، بهترین و معتبرترین مرکز ارائه دهنده این خدمات را انتخاب کنید. لذا پیشنهاد می کنیم با استفاده از خدمات مرکز خدمات پرستاری طبیب اول، از بابت تجربه بالای پرستاران مطمئن بوده و گام مهمی در جهت آموزش و مراقبت از فرزند اوتیسمی خود بردارید.

لطفا دقایقی تا انتهای مطلب زیر ما را همراهی کنید.

مسئولیت های پرستار در نگهداری از کودکان اوتیسم در منزل

کودکان اوتیسمی به دلیل اختلالات ذهنی که معمولاً قبل از ۳ سالگی به آن مبتلا می شوند، در رفتارهای طبیعی و آموزش در محیط های آموزشی با مشکلاتی مواجه هستند. به همین دلیل لازم است این افراد به طور ویژه ای تحت آموزش قرار گرفته و تحت مراقبت مستمر باشند.
البته برخی از والدین، مهارت لازم و همچنین وقت و انرژی کافی برای آموزش و مراقبت از این کودکان را ندارند. لذا استفاده از خدمات پرستاری از کودکان اوتیسمی، به عنوان راه کاری ایده آل برای این والدین است. بنابراین والدینی که از کودکان اوتیسمی نگهداری می کنند می توانند از طریق تماس با مرکز پرستاری و پزشکی معتبر، از تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل آگاه شوند. سپس نسبت به استفاده از این خدمات اقدام نموده و از حضور پرستاران مجرب برای نگهداری از کودک اوتیسمی خود در محیط منزل، آسوده خاطر باشند.
همانطور که اشاره شد، نگهداری از کودکان اوتیسمی به توجه و حساسیت فوق العاده ای نیاز دارد. از این رو پرستار کودکان اوتیسمی در منزل، به منظور ارائه خدمات خود با کیفیت بهتر، مسئولیت های زیر را بر عهده دارد:

توجه به نیازهای کودک

در وهله اول، پرستار کودکان اوتیسمی با برقراری ارتباط مؤثر با کودک اوتیسمی، از نیازها و ترجیحات او آگاه می شود. به طوری که این پرستار با بازی ها و غذای مورد علاقه کودک آشنا بوده و ترجیحات او در برقراری ارتباط با بزرگسالان را می شناسد.

مسئولیت های پرستار در نگهداری از کودکان اوتیسم | طبیب اول
توجه به نیازهای کودک از وظایف پرستار

استفاده از روش های مختلف برای برقراری ارتباط با کودک

همانطور که می دانید کودکان مبتلا به اوتیسم در برقراری ارتباط با دیگران، همواره با مشکلاتی مواجه هستند.
به همین دلیل پرستار کودک اوتیسمی از ابزارهای مختلف آموزشی مانند تصویرگری، کارت های برقراری ارتباط و اشاره های بدنی استفاده می کند.
لازم به ذکر است تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل با وجود اختصاصی بودن آموزش ها و سطح مراقبت از کودک بسیار مناسب بوده و هیچ هزینه اضافه ای در مقابل ارائه خدمات ویژه دریافت نمی گردد.

استفاده از ابزارهای آموزشی متنوع

پرستار کودک اوتیسمی در منزل برای ارائه هر چه بهتر آموزش ها به کودک، از ابزارهای متنوعی مانند نرم افزارهای آموزشی، کتاب ها و بازی های مختلف استفاده می کند.

مدیریت رفتار های چالش برانگیز کودک

برخی از کوکان اوتیسمی دارای رفتارهای خاص و چالش برانگیز بوده و در مواقع مختلفی این رفتارها را به نمایش می گذارند. لذا پرستار کودک اوتیسمی، رفتارهای این کودک را به طور مؤثری کنترل نموده و از راهکارهایی مناسب برای آرام کردن او استفاده می کند.

همکاری با والدین و ارائه آموزش های لازم به آنها

یکی دیگر از مسئولیت های مهم پرستار کودک اوتیسمی در منزل، ارتباط مؤثر و فعال با والدین کودک می باشد. به طوری که این پرستار، اطلاعات و تجربیات خود را در زمینه مراقبت از کودک اوتیسمی در اختیار والدین او قرار می دهد.
در ضمن نکات و تکنیک های لازم به منظور برخورد مناسب با کودکان اوتیسمی را نیز به والدین آموزش می دهد.

تعرفه نگهداری از کودکان اوتیسم در منزل چقدر است؟

برای محاسبه تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل لازم است فاکتورهای زیر را مورد ارزیابی قرار دهید:

تجربه و تخصص پرستار

از مهم ترین عوامل مؤثر بر هزینه پرستاری از کودکان اوتیسمی در منزل، می توان به تجربه و تخصص پرستار اشاره نمود. لذا در صورتی که این پرستار مهارت بالایی در تعامل با کودک اوتیسم داشته و در این زمینه تحصیلات معتبر داشته باشد، هزینه بیشتری برای ارائه خدمات خود دریافت خواهد نمود.

نوع انتظارات و خواسته های والدین از پرستار

چنانچه از پرستار کودکان اوتیسمی انتظارات بیشتری در حوزه ارائه آموزش و مهارت های یادگیری داشته باشید باید هزینه بیشتری برای این کار بپردازید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید هزینه نگهداری از کودکان اوتیسمی در منزل، به مراتب کمتر از پرستاری کودک در مراکز نگهداری می باشد.
این در حالی است که کودک اوتیسمی در محیط منزل، راحت تر بوده و واکنش بهتری به آموزش های لازم دارد.

محل زندگی کودک اوتیسمی

از مهم ترین عوامل مؤثر بر هزینه پرستاری از کودکان اوتیسمی، می توان به محل زندگی کودک اشاره نمود.
به عبارتی هزینه نگهداری از این کودکان در محیط منزل، به مسافت محل زندگی کودک و پرستار بستگی داشته و با توجه به این فاکتور، افزایش یا کاهش می یابد.
لازم به ذکر است هزینه پرستاری از کودکان اوتیسمی در منزل، در شهرهای بزرگ به دلیل بالا بودن هزینه رفت و آمد، ترافیک شهری و زیاد بودن مسافت، بیشتر است.

تعرفه نگهداری از کودکان اوتیسم در منزل | طبیب اول
اعزام پرستار در منزل برای نگهداری از کودک اوتیسم

یک پیشنهاد ویژه برای شما سروران ارجمند

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه پرستاری از کودکان اوتیسم در منزل پیشنهاد می شود از طریق شماره تماس های ذکر شده، با واحد مشاوره مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول تماس بگیرید.
برای کسب اطلاع کافی از هزینه استخدام پرستار در منزل در تهران می توانید روی مقاله مربوطه کلیک کنید.
خاطر نشان می شود پرستاران مجرب طبیب اول با وجود مهارت و تخصص بالا در زمینه نگهداری از کودکان اوتیسمی، هزینه بسیار مناسبی دریافت می کنند. لذا با استفاده از خدمات این مرکز، ضمن مناسب بودن هزینه نگهداری از کودک اوتیسمی، از ارائه خدمات استاندارد و یادگیری اصولی کودک خود اطمینان خاطر خواهید داشت.

اطلاعات تماس و آدرس مرکز طبیب اول

تهران – میدان سبلان – سبلان شمالی – نبش خیابان نوری پلاک ۶۲۶ طبقه اول

تلفن:  ۸۸۴۴۸۴۳۲-۰۲۱

تلفن:  ۸۸۳۹۸۳۲۹-۰۲۱

مشاوره پزشکی:  ۰۹۱۲۳۳۵۶۳۸۸

مشاوره پرستاری: ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸

برای امتیاز دادن کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =